Divoká dvojka (2015)

Tak tohle bylo překvapivě docela dobrý. Je to tak za ty tři, ale jednu musím přidat za Sofíu. Ta teda byla fakt perfektní. Její hlášky na Reese Witherspoonovou byly boží. Vůbec tyhle dvě byly doopravdy super. Reese je dobrá herečka a Sofía to zase dohání zjevem. Je to dobrej odpočinkovej film.

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Hledání unesené manželky bylo dobrý a pro mě tenhle filmeček zachránilo. Bejt i další příběhy tak dobrý bylo by to fajn. Ale bohužel. Za zmínku vlastně doopravdy stojí jen Thomas Jane a Matt Dillon. Matt Dillon mě baví čím dál víc. V 80-tých letech jsem ho nesnášel a ejhle dneska. Tak díky němu ty dvě hvězdy.

Sexmise (1983)

V roce 1984 to byl geniální počin. Pro ty, kdo tenkrát žili v komunistických státech, to bylo všechno jasný. Jerzy Stuhr byl doopravdy boží, pravý hochštapler socialismu. Měl jsem patrně štěstí a od Machulského jsem vždy viděl jen dobré filmy. A tenhle je na jejich špičce. Herci jsou všichni perfektní. Pro mě vždy dobrá zábava.

Neprozraď mě (1990)

Jo, jo. Tohle je dneska přesně na těch 60 procent. V době vzniku bych dal víc (předpokládám tak 70 procent). Film je celkem pohodovej. Guttenberg byl v tomhle období ještě skvělej komediální herec a Jami Gertzová byla ve 25 fakt moc roztomilá. Shelley Longová taky umí perfektně zahrát a celkově je to pěknej odpočinkovej film.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Pro mě docela překvapení a musím říct, že příjemný. Originál mě bavil a Clunes byl výborný. Donutil ve mě nebudil důvěru a překvapil mě velmi mile. Není to anglický Dr. Martin, ale slušně ho převedl do Čech. Čvančarová je furt stejná a moc mi na paní učitelku nesedí, ale vem to čert. Jinak mi tam všichni celkem sedli. Těším se na další díly. Pročítám zdejší komentáře a to je teprve humor.

Pohádka pohádek (2015)

Doopravdy jsem se chtěl dodívat, ale 30 minut absolutní nudy jsem nedokázal dále tolerovat. Při představě další hodiny a půl takový sra.ky, půjdu radši na půlroční kontrolu k zubaři. Nuda, hrůza, nuda. Jestli se to zlepšilo tak se omlouvám, ale víc jak 30 minut svého času jsem tomu nedal a ani víc obětovat nehodlám. Hrůůůza. Podvodní scéna je úplnej běs, Karel Zeman by asi zíral na takovouhle příšernost. Hvězdu za výpravu a Salmu Hayek (ta snad nestárne), ale jinak je to nekoukatelný (alespoň pro mě).

Terminator Genisys (2015)

Ježiš to je tady zase kritickej komentářů. Sakra je to akční film a celkem dobře to funguje. Emilia Clarkeová, Jason Clarke, Jai Courtney slabej průměr. Arnold Schwarzenegger a Jonathan Kimble Simmons super. Škoda že režisér nevyhodil tu romantickou vatu, ale dalo se to snést. Triky dobrý. Alan Taylor by se měl už zbavit těch okecávaček z televize. Thor tím taky trpěl. Jinak mnohem lepší než Terminator 4 a Arny to fakt vytrhnul. 80 %.

Báječní muži na létajících strojích (1965)

Pohodová, zábavná komedie z dob dávno minulých, kdy letectví bylo v plenkách. Režisér Ken Anakin spolupracoval i na scénáři. Mezinárodní obsazení bylo perfektní a všichni představitelé (Alberto Sordi, Gert Fröbe, Terry-Thomas, Yûjirô Ishihara, Stuart Whitman, Benny Hill a mnoho dalších) se překonávali. Na tento film se vždy rád podívám.85 %.

Westernstory (2011)

Ale co zase taková hrůza to nebyla. 20 %? Ne že by to bylo veledílo, ale viděl jsem už horší. Prostředí zajímavý, Mário Kubec překvapil (vlastně ne, vždyť to neni špatnej herec). Myslím, že to mělo být určeno k odpočinku a já si u TV celkem dáchnul. Do kina bych na to nešel, ale jinak hodnotím jako průměr a rozhodně nikomu neublíží.

Nahá pastýřka (1966)

Obsazení této komedie dává tušit, že dílko bude dobré. A také je. Jaroslav Mach se mimo režie podílel i na scénáři a obě role zvládl výborně. Nedokážu si pomoci, ale pro mě je nejvýraznější postavou pan Pacínek a jeho představitel Bohumil Šmída. Jinak film perfektně funguje nejen jako detektivka, ale díky pánům Šmídovi a Menšíkovi se sem tam i docela zasmějete.