Kat: Válečná zóna (2008)

Ray Stevenson neni špatnej, film je průměrnej. Zkrátka akční řežba, kterou se pokusili naroubovat na Punishera. Kdo mě velmi zaujal, tak to byl Doug Hutchinson - správnej "Blázen". Dobře mu sekunduje i zjizvenej Dominic West. Takže 55 %.

Kat (2004)

Nejlepší na tomhle filmu je Thomas Jane. Škoda, že je jeho výkon zhola nevyužit. Celkově je tenhle film slabší průměr, ale Jane ho pro mě dostal na 3 hvězdy. Naopak Travolta mě velmi zklamal. Rezultát zní: jestliže nemáte co dělat a chcete vidět nějakou akci, tak z tohohle filmu sice moc radost mít nebudete, ale neublíží Vám. Takže 55 %.

Mstitel (1989)

Na rok 1989 dost dobrý, tenkrát se ještě nemuseli tak mazat s korektností a je to znát. Dolph v dobrý formě, Krabbé taky dobrý, Kim Miyori slušná zloduška. Na tehdejší dobu slušná výprava. Film se s tím nemaže a pokoukání je to dobrý. Ze všech Punisherů mi Lundgrenův sedí nejvíc. 80 %.

Výrobci zbraní (2011) (pořad)

Docela dobrej seriál. Výroba a rekonstrukce zbraní - kdo by řek, že to bude zábava? No vida a je. Takže 80 %.

Sexy Pistols (2006)

Škoda, mohl to být dobrý western. Bohužel se z toho stala jen zbytečná exhibice Penélope Cruz a Salmy Hayek. Yoakam byl jako zloduch dobrej a Zahn si taky odehrál svoje. Tak ty dvě hvězdy za tyhle hochy. 40 %.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Tohleto potřebuje nějakýho režiséra??? Na takový blbosti utrácej prachy, to je něco.

K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (1999)

Celkem pohoda, slušný hlášky. Belushi už trochu z formy, ale drží dobrej standard. U Tucciů má sice brácha Stanley víc talentu, ale Christine taky není tak špatná. Handy byl přesvědčivý zloduch. Psi v pohodě. Je vidět, že film byl určen přímo na DVD, ale není to tak hrozný. 60 % bez problémů. "Doktorka: Ten zarudlej obličej - to bude vysoký tlak. Dooley: Omyl, to je alkoholismus." :-).

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Hodnocení tohoto filmu tady stojí za houby. Kdo má rád sci-fi tak se jistě rád podívá. Kecy o béčku - blbost. Výprava, finance, triky, obsazení - to vše svědčí o opaku. Že zde není děj - další blbost!! Jako sci-fi absolutně v pohodě. Russel víc než dobrej. Triky úplně dostačující. Svět uvěřitelnej, chování postav taky. Já tam zase tolik chyb, aby bylo obhajitelných 48 % nevidím. Půlka hodnotitelů zkrátka nemá ráda takové filmy a kecaj tady velmi hodnotné žvásty. Tak se zkrátka dívejte na filmy co vás zajímaj a bavěj. Režie bez problémů a herecké výkony zúčastněných taky. Že tenhle film navazuje na Blade Runnera a jak ho na něj chce naroubovat? V čem a proč? Přes scénáristu? Tak ten napsal scénář i k Jestřábí ženě, mám čekat proměnu Kurta ve vlčáka? Tak to je mimo moje chápání. Nechápu. Bezakční? Tak co se teda považuje za akci?

Tropická bouře (2008)

Tenhle film je dobrej, správná prdel. Všichni tam ze sebe udělaj uplný paka, ale dorazil mě Tom Cruise (toho doopravdy nemusim, ale tady byl skvělej). Stillerovi docela jde i režie. Já se zkrátka bavil a to hodnotim velmi kladně. 80 %.

Osamělý vlk McQuade (1983)

Tak to je klasickej Chuck. Řeší všechno nekompromisně a s ničim se nemaže. Takovej moderní western. Chuck neni samozřejmě velkolepej herec, ale tahle role na něj velký nároky neklade - takže pohodička. Barbara Carrera byla v roce 83 pěkná kočka a David Carradine ten zloduchy uměl. Dobrá zábava a klasický osmdesátý léta. 75 %.