Rozsudek smrti (2007)

Mám rád mstitele a tenhle si šel za svým doopravdy přes mrtvoly. Bacon je stále dobrý herec a Goodman taky. Zbytek ansámblu neznám (no Kelly Prestonovou jo), ale nevadili mi. Tenhle film nikomu neublíží, svět patrně nespasí, ale já se celkem bavil. Druhá půlka uběhne doopravdy dobře. 70 %.

Opravdová kuráž (2010)

Doopravdy nejsem fanda bří Coenů, ale tenhle film se jim doopravdy povedl. Já mám rád westerny a tenhle se mi líbí. Atmosféra je perfektní. Bridges je skvělej, Hailee Steinfeldová podala ve 14 letech neuvěřitelný výkon. Matt Damon taky dost dobrej. Zloduši vespolek doopravdy zlodušský, ale Brolin byl doopravdy zlej a Barry Pepper je dobrej herec na to, aby dost zlýho zahrál. Doopravdy jen málo chybělo tomuhle filmu do 5 hvězd. 85 %.

Protiúder (2010) (seriál)

První sérii jsem neviděl. Z druhý jen dva díly a na další kašlu. Hrdinný komando vždycky zkazilo co mohlo. Jestli by takhle nějak měly fungovat tajný služby, tak už jsou teroristi všude a ve vedení. Realita asi tvůrcům nic neříká. Mě to nebavilo. Hrdinové neslaný, nemastní. Celý obsazení mi nějak nesedí. Na HBO slabej průměr. Zkrátka blbost. 40 %.

Směr jih - Série 3 (1997) (série)

I po výměně parťáka hlavního hrdiny dobrý, ale přeci jen Marciano mi seděl víc. 70 %.

Směr jih (1994) (seriál)

Zajímavý případy, dobrá dvojka hrdinů, humor. 80 %.

Burani z Beverly Hills (1993)

Ale jo je to trapárna, ale na nic si nehraje a člověk se sem tam i zasměje. Tomlinová, Thompsonová, Varney, Bader (dokonce ve dvojroli), Coleman, Schneider - takže obsazení obstojný. Spheerisová taky není tak hrozná režisérka (např. Waynův svět). Dával bych asi 2 hvězdy, ale když se dívám na hodnocení tady, tak jednu přidám. 50 %. P.S.: Taky jsem zjistil kde se inspiroval Yemi A. D.

Poslední skaut (1991)

Velmi dobrá akční komedie. Bruce už na vrcholu slávy, se zde opět potkává s Damonem Wayansem (po Kdopak to mluví 2) a sedne jim to. Taylor Negron je slušnej zloduch a Willingham mu zdatně sekunduje. Tony Scott se překonává. Zkrátka slušná zábava, hlášky a akce. Mám tenhle film rád. 95%.

Rocker (2008)

Docela pohodička. Wilson mě překvapil, jak tenhle film táhnul. Kapela A.D.D. v pohodě, ale Vesuvius (Arnett, Armisen, Cooper a Ross) to byli rockeři jako víno. A.D.D. totiž hráli pop-rock, ale hudba se poslouchat dala. Fishovi kousky na turné byly skvělý. Musím říct, že celé herecké osazenstvo bylo perfektní. Já se bavil. Mám dojem, že tahle komedie neurazí. 80 %.

Hibernatus (1969)

Docela pohoda. Luis perfektní. Film, ale nestojí jen na něm. Velkou roli hraje Claude Gensac v roli majetné manželky, nebo Michael Lonsdale a Bernard Alane. Taky zde máme Luisova syna Oliviera, Paula Préboista, doopravdovou matku představitele zmrzlíka Annick, Pascala Mazzottiho. Všichni představitelé dobří. Skoro, jako by tenhle film dělali Vorlíček s Macourkem. Zkrátka taková trochu netypická komedie Luise de Funèse, kdy je tíha filmu rozložena na více postav a všechno nestojí jen na něm. 80 %. Hubert: "Nevrtěl jsem hlavou!!"

Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

No hodnotit tenhle seriál nebudu, protože nejsem schopen shlédnout celý díl v kuse. O'Donnell nemá moje sympatie už od Batmana + Robina. Ostatní taky nemusím. Takže bez hodnocení.