Symptom Pandorum (2009)

Cha, pohoda. Přistupoval jsem k tomuhle filmu s despektem, ale ejhle bylo to dobrý. Foster byl v pohodě a podal pěkný výkon. Quaid je zkrátka starej rutinér a hraje dobře skoro vždycky. Antje Traueová byla taky bez problémů a Cung Le je jihovietnamský démon a bojovat doopravdy umí. Hudba v pohodě, atmosféra správně temná. Já byl zkrátka spokojen a dávám 80 %.

Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Louis de Funès je zase jednou vynikající, Coluche mi celkově moc nesedí, ale tady jsem ho zkousnul. Julien Guiomar byl dobrej zloduch (toho chlapa jsem měl rád). Nesmím zapomenout na Anne Zezette Zacharias v roli Marguerite číslo 2, ta byla fakt roztomilá. No abych to shrnul, tahle komedie mě vždycky pobaví a nikdy nezklame. 80 %.

Profesionálové (1977) (seriál)

Co k tomuhle dodat, zkrátka klasická klasika.

Detektiv Dee a záhada smrtícího ohně (2010)

Docela to šlo, akorát jsem si soudce Ti Žen-tie představoval trochu míň akčního. No ale nevadí. Bavil jsem se a hodnotím 80 procenty.

Kdo je Cletis Tout? (2001)

Film pobaví. Tim Allen v nezvyklé roli, zahrál to ale dobře. Slater v pohodě, Connolly taky dost dobrej výkon, Dreyfuss odvedl slušnej standard. Jen Portia mi moc neseděla. Je to mezi 3 a 4 hvězdama, příkláním se ke 4, ale procent jen 70.

Hlídat Tess (1994)

Jo je to dobrý, pobaví a neublíží. To se cení. Cage ve formě a Shirley MacLaineová je taky dobrá. 80 %.

Batman a Robin (1997)

No co dodat? Hrůza, nebo hrůza na druhou? Dám sice 2 hvězdy, ale to jednu za Švácu a druhou z lítosti a za Smashing Pumpkins. Záporáci jakž takž, Jeep Swenson a John Glover fakt ušli. Arnold ještě taky, ale co předvádělo ostatní obsazení - to byl děs. O´Donnell, Thurmanová, Silverstoneová to teda bylo něco, ale vévodil tomu Clooney. A ty žvásty co tam pronášeli, děs a hrůza. Joel Schumacher se taky předvedl, dorazil Batmana ve starém podání, který započal Burton. No tak se zavřenýma očima 35 procent.

Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

Obsazení výborné, herecké výkony dobré, ale výsledný dojem jen tak průměrný. Proč to nevím. Koukat se na to rozhodně dá. 65 %.

Cyborg (1989)

Jo tohle bylo něco. Labutí píseň Cannon Films a dvojky Golan-Globus. JCVD honí partičku okolo Fendera (toho hraje oblíbenej Pyunův představitel a surfer Vincent Klyn), pak zase Fenderova parta honí JCVD. Co víc potřeba? NIC!! Zloduši bombastický - Vincent Klyn, Ralf Möller, Jackson "Rock" Pinckney (tomu při natáčení vypíchnul JCVD oko a byl odsouzen k náhradě 485 tisíc dolarů), častej soupeř JCVD Stefanos Miltsakakis, Matt McColm, Dale Frye atd. No já mám tenhle film rád, asi nostalgie. 80 %.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Pohodovka, dvě hodiny utekly jako nic. Pěknej dobrodružnej film. Režisér film zvládnul. Vatu bych tam taky našel, ale neotravovala. Trohu vadil představitel hlavního hrdiny, ale dalo se na něj zvyknout. Strong je zkrátka zloduch, ostatní představitelé dobří. Triky taky. Na to že předloha začala vycházet někdy v roce 1912 překvapivě dobrý. Děj držel pohromadě a dával smysl. Jestli navštívíte film s 8 - 13 letými dětmi nebudou zklamáni. Pro mě lepší než Avatar. 3D se povedlo. Takže 80 %.