• Thriller

Ve skladišti (2008)

Keby tu nebolo hluchých prvých 40 minút bodovanie by išlo určite vyššie, ale čakať tak dlhý čas kým sa niečo udeje... Chvalabohu, že sa dej potom celkom slušne zamotal. Celkovo priemerný thriller 5/10.

Zbouchnutá (2007)

Romantické komédie nie sú práve pre mňa, ale keďže ide o réžiu v podaní Judda Apatowa a v hlavnej úlohe je môj oblúbený Seth Rogen tak je to celkom iná káva. Naozaj príjemné prekvapenie a dobrá odychovka na sobotňajšie odpoludnie.

Království (2007)

Peter Berg je naozaj talent čo dokázal aj touto snímkou,ale zdalo sa mi to nejako neucelené, rýchle. Táto tematika by si zaslúžila možno aj dlhšiu minutáž. Záverečných 20 minút stálo naozaj zato.

Pád do ticha (2003)

Škoda tých prestrihov na hlavných predstaviteľov filmu a ich komentár(rozprávať príbeh sa dá aj vtedy keď ich nevidíme), pretože pre mňa to bol dosť rušivý moment inak veľmi pekne spracovaného filmu. Ale keď sa to tvorcovia filmu rozhodli natočiť takto tak ok. V pohode.

Uneseni (2006)

Mám rád sci-fi horory, hlavne keď sa jedná o nejakú inváziu mimozemšťanov, ale tento film bol naozaj hrozne nudný. Ono keď je 85% filmu(hlavne takéhoto žánru) založeného na nudnom dialógu hlavných predstaviteľov a len 15% na akcii tak iné hodnotenie ani nemôžem dať. P.S. Čo to k...a malo znamenať to s tým vyťahovaním čriev z ľudského tela?

Předčítač (2008)

Príbehy z obdobia 2. svetovej vojny budú mať vždy niečo do seba. Obdivuhodné herecké výkony Kate Winslet ako aj Davida Krossa. I keď odsudzujem(samozrejme) počínanie si Hanny ako bacharky v minulosti, tak nakoniec jej mi bolo naozaj ľúto. Pekný film. 8/10

Nekonečný víkend (2008)

Poučenie? Nasrať prírodu sa veru nevypláca. Scéna keď sa James Caviezel zobudil a tam priplazená morská krava bola fakt hustá. Inak ale priemerný film kde musíte skoro hodinu čakať kým sa udeje niečo zaujímavé. 6/10

Stvoření (2009)

Inak dosť som sa tešil na tento film, pretože mám rád tento žáner(a hlavne horor typu: les, ľudia, mutanti, vyvražďovanie). Potešilo ma aj to, že ide o francúzsku produkciu čiže nebude to taký americký stereotyp a la Wrong Turn. Lenže bolo.. a ešte stupídnejšie! Namiesto znetvorených mutantov tu pobehovali neandertálci so šípmi a sekerami. Herecké obsadenie vrcholne nezaujímavé, nenašiel som si tu ani jednu postavu ktorej by som snáď aj držal palce.. Úplne zbytočne natočený film. 2/10

Vlci (2006)

A toto čo bolo? Takýto suchý ,otrepaný scenár by napísal aj začiatočník na filmovej škole umenia, alebo ako sa to volá... Proste hrôza na entú.

Atentát na střední (2008)

Veľmi slabý film. V názve filmu sa uvádza atentát, pričom jediný strelec strielal s paintballovou puškou..hm. Absolútne sa sem nehodil ani Bruce Willis v roli riaditeľa školy (v tej dobe asi nemal žiadnu inú ponuku). Mal som problém dopozerať to. Nezáživnééé.