Pád Bílého domu (2013)

Dalsi americka srajda, ktera oslavuje jak jsou americane nejlepsi . . . Jedna hvezda jen za ty herce

Max Payne (2008)

Strasne malo triku, obvykle triky ve hre zde vubec nejsou az na jeden. Zklamani

Hunger Games (2012)

Trailery jako prase a potom nic? nevím na tenhle film sem se dokoukal a kouknu se i na druhej díl jen proto, že Jennifer Lawrence je pěkná ženská :)

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

No :) na to že sem šel do kina sp řítelkyní na nějakej dobrej film a byl jsem jedinej chlap v celém sále, tak jinak to byl celkem dobrej film dá se to :)

Madagaskar 3 (2012)

Myslím že opravdu zatím nejlepší díl. Na to jak jsem se těšil na dobu ledovou 4 tak ta mne velmi zklamala, ale tohle? To byla bomba :) skoro od začátku do konce se člověk směje a soundtrack je naprosto dokonalý. A přeplácanost k tomu trošku patří ;)

Líbáš jako Bůh (2009)

Gemi ! Nechci Ti do toho kecat, ale podle mě je to dost uvolňující komedie , a o to víc v dnešním světě a v dnešní době ! Film je veselí a dá se na něj koukat !

Let’s Dance: Revolution (2012)

No konečně je tu pořádné pokračování. Oproti předchozím dílům je Revolutions jedinečná v tom že konečně se rozpracovalo téma, není to jen láska a balet proti hip hopu, konečně zde vidíme, že to má aspon nejaká smysl a neopakuje se příběh už po čtvrté. Nadále je úžasné zpracování tanečních čísel i samozdřejmě prostory. Ovšem trochu mi připadá že inspirace šla z LXD , ale tak to mi až tak nevadí, myslím si že nejpovedenější díl ze všech :)

I Love You Phillip Morris (2009)

Podle mě povedená komedie! Jim Carrey opět září. Ale myslím si že se zde obejdou komentáře bez sprostých slov.

Pelíšky (1999)

Pařádná česká komedie :-) Nejlepší hláška : ,, Maršál malinovsky" :-D :-)