• Pohádka

Kong: Ostrov lebek (2017)

To bylo tak pitomý až to ani hezký nebylo. Jediné uznání zaslouží snad hudba a efekty, jinak to nemělo ani patu ani hlavu. Co v takovém filmu dělal Jackson ? Aspoň to teda bylo rasově vyvážené, pár asiatů, černochů a ženská v hlavní úloze. Škoda že neuzvedla ten vrtulník sama, fandil jsem jí. Chtěl jsem oddechový film ale ne zas až tak moc ...

Hastrman (2018)

Na české poměry velmi interesantní dílo s kouzelnými lokacemi, nevtíravou hudbou, parádními výkony účinkujících. Mile mě překvapila Simona Zmrzlá, ta ironie, a Karel Dobrý, kterého jsem už jistě v něčem viděl ale nikdy mi tak neutkvěl v paměti jako tady. Možná jen škoda toho závěru, řekněme poslední čtvrthodinu, tam se to zvrtlo a zkazilo skvěle budovanou atmosféru. Úplný závěr už je úplně mimo a snad i trochu laciný. Každopádně jsem rád že mi tenhle film neunikl, stálo to za to !

Já, Tonya (2017)

Ufff, nářez. Tuhle historku jsem znal a zajímaly mě detaily. Tenhle film mi je nabídl v takovém balení, že jsem to zvládnul jedním dechem až do konce. Dobré obsazení, pro Margot mám slabost a soundtrack byl také podle mého gusta. Díky tvůrcům za tenhle film !

Klub poslední naděje (2013)

Drsný nářez a nedivil bych se, kdyby to takhle fungovalo i s vakcínou na ten čínský virus. Jinak Matthew famózní, paráda.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Ze začátku a až tak do půlky super ale pak klišovitá citová vydíračka. Možná jsem zaujatý,protože mi tahle nemoc sebrala kus rodiny ale přesto, mohlo to být pojato trochu jinak...

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Parádní záležitost na sobotní večer, Capshaw mi nevadila, aspoň jí to slušelo ale vadil mi ten uječený Kraťas, kvůli tomu hvězda dolů.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Vůbec nerozumím tomu že mi tahle klasika tak dlouho unikala. Náramně jsem se pobavil, souhra s Connerym byla fantastická. Nemělo to hluchých míst, od začátku do konce.

Až vyjde měsíc (2012)

Já vám prostě nevím z jaké strany to pojmout, bylo to zajímavé, barevné, s parádním obsazením. Kde je tedy chyba ? Možná trochu ve vnímání. Asi tomu dám ještě další pokus a uvidí se.

Král Syrohlav (1986)

Možná bych se na to měl podívat znovu, naposledy jsem to viděl před mnoha lety a převládá nostalgie, tak se zkusím mrknout znovu a aktualizovat dojem .

Svůdná krása (1996)

Takový pohodový film na sobotní večer k vínu a svíčce. Zajímavé složení herců, od veterána Maraise přes zkušeného Ironse k okouzlující Tyler, pro kterou mám slabost. Klidně se na to později podívám znovu.