Škola hada (1978)

To jak tam potýrali tu kočku bylo teda pěkně hnusný! :) Ale jinak mě neustále nepřestává fascinovat, jak se Jackie Chan bez problémů neustále sebeshazuje :)

Kellyho hrdinové (1970)

Hoho, chcete ukrást čtrnáct tisíc zlatých prutů z banky za německou linií? Žádný problém, chacha! Potřebujete jen pološílenou jednotku rezavých šermenů s bláznivým velitelem, vojenskou kapelu, zkorumpovanýho německýho oficíra co s tigerem vystřelí díru do dveří banky a Kellyho! Ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy bavil tak dobře, jako když vyjel Sutherland s tankama ze železničního tunelu a za tónu gold old classics of america to začal šít do němců, baráků, vagónů ...

Princ z Persie: Písky času (2010)

Myslím že tomu schází jen maličko k dokonalosti - lepší scénář s rozumější zápletkou a míň americkým dějem. Bohužel filmoví tvůrci ještě úplně nepochopili, že soudobý divák hledá něco dospělejšího - viz třeba Dark knight.

Rychlý běžec (2001)

Působivé hlavně díky skutečnosti, v jakých podmínkách musel snímek vznikat.

Třináctá komnata (2004)

Těžko popisovat, jaký pocit se mi po skouknutí usadil v hlavě. Prostě mistrně servírovaná dávka dramatu, napětí a výborné hudby!! Trestuhodně opomíjený film. Když jen pomyslím, že čekal u mě doma 4 roky než jsem se na něj podíval...

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Sorry, ale já myslím že je to v rámci možností ok. Možná kdybych nečetl tu knížku, tak by se mi to nelíbilo, ale tak jako tak to odpad určitě není.

Mongol - Čingischán (2007)

Silnější 3*. Celé to má moc sympatickou formu a ani tam není tolik patosu, kolik jsem původně čekal. Nicméně mi chybí nějaká zásadnější zápletka, nebo smysl příběhu. Tahle je to jen slušně natočený historický fakt.

Kimssi pyoryugi (2009)

Tak toto je snad nejhezčí film, ktrerej jsem za uplynulej rok viděl. Nabyt pozitivy až do konce. Podobné pocity jsem měl jen u sledování Miyazakiho. Jedním slovem krása.

Oběť (1986)

Nejsem hoden tomuto filmu dát 5*