Nenasytná (2018) (seriál)

A víte co, já si to užila. Druhou řadu prosím hned! Že začátku se to tváří jako klasický teen seriál o bývalé tlusťošce, která zhubne a teď to všem natře. Autoři to po chvíli ale přestanou brát vážně a pokud uděláte to samé, je to paráda. Je to naprostá kravina, ale pobaví.

Hurvínek a kouzelné muzeum (2017)

Dávám 4 hvězdy za animaci, nápady, propojení Taťuldovo staromódních dřeváků a Hurvínkovo ujíždění na počítačových hrách, z melancholie i kvůli tomu, že tenhle film si přece podprůměr nezaslouží.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Tohle bylo skvělý, a to hned v několika bodech. Nebyl to pro mě ten typ seriálu, na který prostě potřebujete koukat 5 dní v kuse. Prostě kouknete, když máte čas, epizoda má 20 minut, takže vás to nezničí. Je to britský seriál, ale zároveň asi ten nejnebritštější, který jsem zatím viděla. Nebýt přízvuku, řeknu, že se to odehrává ve Státech. Docela originální děj, herci fajn, soundrack super, stopáž parádaa hlavně, nejspíš nebude druhá série! Konečně seriál, který začne a skončí! Nádhera.

The Open House (2018) odpad!

Za prvních 60 minut bych dala možná i tři hvězdy, ale konec mě vyloženě vytočil, Asi chápu, co tím koncem chtěl básník říct, ale vyvrcholení a závěr filmu beru jako podvod na diváka a chci svých 90 promarněných minut zpět, díky. Tenhle film vám přinese pod nos celou abecedu možných scénářů, ale vida, ve finále zjistíte, že se tu o písmena vlastně vůbec nejedná. Co bylo s tím sklepem? Proč tam ten kluk vůbec běhal? Co ta sousedka? Co ti obchodníci s nemovitostmi? Proč se tam ten chlap tak motal? Proč je jeli "postavit na vlastní nohy" tisíc kilometrů od civilizace?

Sněhulák (2017)

Když se díváte na film založený na knize, kterou jste už četli, je to vždycky takové zvláštní možná trochu nudné, protože víte, co se stane a jak to skončí. Nuda je tu ale bez hranic, a to i když se díváte na uřízlou hlavu postavenou na sněhulákovi. Promarněná šance.

Little Evil (2017)

Rozhodně ne nadprůměrná, ale příjemná a neotřelá komedie, která mě příjemně překvapila. Místy se to trochu táhne, žádné překvapivé zlomy tu nenajdete, ale téma mě baví. Samozřejmě, že to hodně inspirace bere z Přichází satan, ale i tak bych to zařadila do kategorie "spíše originální" komedie. 60%.

Rituál (2006)

Jednu hvězdičku jen za ty nejšílenější, nejvíc přehraný, nejhůř napsaný, nejsměšnější pasáže. Je to čistě špatnej film ve všech směrech, scénář, hereckej projev, herci, bohužel to nemá ale ani úroveň The Room, je to prostě nudná blbost. Proč Cage dostal Oscara je pro mě největší záhada moderní doby.

The Sublet (2015)

Jedná se o další z řady 1234567890 hororů o mladý pani v novém, strašidelném bytě, kde se dějí divný věci, a která postupně ztrácí příčetnost a její manžel toho má stále více plné zuby. Viděno již mnohokrát. Ale nemůžu filmu upřít pár zvratů a minizápletek, které jsem nečekala, které překvapily a docela mi daly i husí kůži. Kdyby ten příběh nebyl tak omletej a konec předvídatelnej, bavilo by mě to ještě víc. Takhle 51%.