Pán tygrů (2020) (seriál)

Proč na to koukat? Protože venku straší koronavirus a vy už fakt nevíte, co dělat. Vsadím se, že Netflix čekal roky na to, až lidstvo bude uzavřené doma, protože jinak by tyhle magory nikdo nesledoval.

Holka od koní (2020)

Tenhle film není drama, není to thriller, není to komedie, je to něco mimo vesmír. Nepředstírejme, že je to nezapomenutelný filmový zážitek, ale dokážu si to představit jako oblíbený béčko při půnočním představení ve Varech. Je to takový filmový chameleon, který mění žánr s každou třetí scénou a pokud máte rádi divnofilmy, bude se vám pravděpodobně líbit.

Dokonalost (2018)

Smysl? Never heard of it.

Ve vysoké trávě (2019)

Těžko hodnotit film, který se prakticky celý odehrává v naprosté tmě, a tudíž je v něm prd vidět. Kingova předloha je silně znepokojující, film se od ní po pár desítkách minut odpojí, a pokračuje si po svém - a z krátké mysteriózní novely tu najednou máme časoprostorový guláš odehrávající se v 5 odstínech černé.

Berlin, I Love You (2019)

Nesmyslně dlouhá stopáž plná krátkých příběhů, některé jsou proložené fantaskními scénami a některé ne, což vytváří zmatečný dojem naprostého paskvilu. Scéna z laundromatu? Skvělá sketch, ale co to proboha má společného se zbytkem filmu? Jakožto milovník Berlína doufám, že stejně jako mě tenhle film odpudí další nezaměstnané cizince v depresi, kteří si i přes to dokážou dovolit velký byt s balkonem, stejně jako slizké bohaté obchodníky a další lidi, kteří se rozhodnou v Berlíně hledat smysl života, protože je to teď zrovna cool.

Rocketman (2019)

Taron Egerton je naprosto fantastický ve všech ohledech. Nepamatuju si, kdy me film vehnal slzy do oci jen kvuli tomu, ze je to tak dobré! Film má sice klasickou dejovou linku hudebních biografii, ta je ale prolozena fantastickými muzikálovými výstupy se skvelym zpěvem, kostými, choreografií, i nápady - viz úvodni duet dospeleho Eltona s malým Eltonem.

You're Next (2011)

Vyplatí se vydržet ten uřvaný začátek

Vlci za dveřmi (2016) odpad!

Tenhle film je naprostá urážka všech, kdo v tu noc byli zavražděni. Je to naprostá zbytečnost, příběh nula, postavy bez charakteru, žádný zvrat, žádný background, motivace, nic. Kompletni ztráta času.

Pose (2018) (seriál)

Zajímavé téma, bohužel mám problém poznat, zda herci takhle přehrávaj, protože jsou v dragu, nebo protože jim to zkrátka moc nejde.

Šíleně bohatí Asiati (2018)

Nevím, něco mi říká, že kdyby to nebyl "1. asijský holywoodský film", tak by to většina kritiků hodila okamžitě na skládku. Klišé, neuvěřielný klišé jedno za druhým o obyčejný holce, co se zamiluje do šíleně bohatýho chlapa. A to by jeden nečekal, ono to neni jednoduchý a bude tady zlá macecha a závistivá bejvalka. Kdyby producenti ubrali tak o 50%, byla mi to příjemná a zajímavá podívaná.