Here Comes Honey Boo Boo (2012) (pořad)

Měli by to vysílat na jako přírodopisnej film s doprovodnym antropologickym komentářem. Doufejme, že po zániku civilizace tohle nebude jediný zachovaný exemplář dokumentace lidského druhu.

The Wicked Within (2015)

Další z mnoha hororů, který si nezaslouží an písmeno v abecedě.

Modelky s.r.o. (2014)

Nevěřim, fakt nevěřim, že takhle blbý holky existujou. Tak hloupý dialogy! Tak špatný herci! Karikaturu udělali naprosto z každýho. To už si radšim pustim Kameňák. Ale doporučuju vidět. Jako kurizotu pro příklad toho nejhoršího, co česká kinematografie dokáže nabídnout (resp. na co má žaludek).

Kmeny - Motorkáři (2015) (epizoda)

(moc) Neurazí, nenadchne, jsem ráda, že se tu objevily i motorkářky, občas z toho ale má člověk dojem, že si kameraman postavil kameru tamhle na pole a šel dělat něco zajímavějšího.

Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela (2013)

Indická variace na Romea a Julii, až na to, že Romeo-Ram je metrosexuální děvkař vlastnící půjčovnu porna, a Julie-Leela, je ostrá jak Vindaloo. Skoro až středověce vyznívající prostředí Indie v období jarního festivalu Holi je nejen základem pro vizuální klenot, ale taky zajímavě kontrastuje s kalašnikovy, mobily a twitterem. Klasická zápletka, mě to ale nepřišlo tak přeslazené, jak lze od R&J očekávat, navíc tu byl i vtip, skvělý písničky, a Deepika Padukone je to nejkrásnější, co kdy chodilo po Zemi.

Happy New Year (2014)

Myslela jsem, že mě nic neudiví, ale koukat na partu cápků, co se chystají spáchat loupež století a mezitím nacvičují na taneční soutěž v růžovym baleťáckym...Je to kravina, je to sranda, je to neuvěřitelně krásná Deepika Padukone a Khan zase bez trika, je to prostě Bollywood. Jen škoda, že bylo docela málo písniček a chytlavá asi jen jedna, dvě. Edit: Ty jednu dvě písničky si už zpívam snad i ve spánku.

Rihanna: Four Five Seconds (2015) (hudební videoklip)

Klip se nedá hodnotit na toliko úrovních, jelikož tu máme tři osoby na jedné scéně a ještě ke všemu černobíle. Takže: vibe písničky mi naprosto vůbec neladí s agresivně ladícim klipem, přestože ten song ke skvělej. Proč Rihanna vypadá jako dělník na piku, to nevim.

Stále spolu (2014)

Co mi trochu vadilo bylo to, že jsme zase nedostali žádná vysvětlení. Motivace, důvody, životní cestu (a kde se vzalo to děcko??). Rozhodně neodsuzuju, dokonce jsem čekala větší extrém, každopádně člověk by měl právo žít si po svém. Trochu hloubky by tomu dokumentu ale prospělo. 65%

Prokletý klaun (2014)

Slovo, kterým bych popsala tenhle film, je - nepříjemný. Asi nemám ráda klauny, který jdou po dětech. Horor je to určitě jeden z těch lepších, ale z toho filmu mám tak ošklivej pocit, že se mi příčí dát větší hodnocení, i když by si to možná zasloužil.65%.