Paul McCartney: Queenie Eye (2013) (hudební videoklip)

Tohle je prostě nejlepší typ hudebního klipu, jaký hudebník vůbec může udělat. Jednoduché, nepřeplácané, perfektně natočené a navíc zajímavé. Krásně se na to kouká.

Selfie (2014) (seriál)

Moderní pojetí Shawovy My Fair Lady. Eliza je tu klasická holka dnešní internetové doby, královna instagramu, která klade důraz na to, jak se jeví internetovému publiku. Ve skutečnosti ale postrádá přátele a úroveň, se kterou jí má pomoci expert na marketing. Vtipná oddechovka, zatím 70%, snad to nespadne do klasické kýčovité romance.

Sex Tape (2014)

Vcelku dobrý náběh, přestane to být zábava hned jak začne hon po sex videu. Rob Lowe to v roli dalšího z dlouhé řady ujetých bláznů naštěstí trochu oživil.

Not Another Happy Ending (2013)

Jediné, co je na tomhle opravdu správně, je Karen Gillan. Jinak se klišé střídá s nudou, kterou občas prořízne nějaký ten vtípek. Možná kdyby se hlavní postavy nechovaly, jak kdyby jim bylo pět...

Das Wilde Leben (2007)

Těžko hodnotit biografický film, hodnotíme pak film, nebo život? Co se života týče, ten měla Uschi neuvěřitelný. Modelka, groupie, cestovatelka, revoluční ikona. Nemůžu soudit, jestli tenhle film je důvěrnými znázorněním její cesty, na mě to ale udělalo dojem, je tu cítit ta atmosféra divokých 70s. Místy může vyznít trochu povrchně, ale i to mohlo být úmyslem, přece jenom Uschi se chtěla hlavně bavit. A herec, co tu hraje Keithe, přehrává tak strašně, že je vlastně dost super. Natočeno podle její autobiografie High Times.

The To Do List (2013)

Aubrey Plaza je naprosto skvělá herečka, která dokáže bavit tím, že vlastně vůbec nebaví. Ty její sarkastické pohledy jsou k pomilování. Tohle je jedna z mnoha těch teen-sex komedií, pro změnu ale z té holčičí strany. Až asi na tři fakt stupidní scény super, pobavilo.

Alice Cooper (2014)

Povedený hudební dokument. Nedostatek videomateriálu se vyřešil vytvořením různých 3d fotografií, na což je docela zajímavé koukat. Perfektní jsou střihy z němých hororových filmů (např Jekyll a Hyde z roku 1920), které krásně doplňují příběh. Záznam doplňují rozhovory s Cooperem, bývalými Coopery, dalšími hudebníky, ale i groupies. Mohlo by to být klidně i delší, časově dokument končí někdy ve chvíli, kdy se Alice zbavil drog. A pak hrál golf šťastně až do smrti.

Please Like Me (2013) (seriál)

Některé scénky jsou vtipné, ale hlavní postava je mi tááák strašně nesympatická.

To je náš hit! (1996)

Komediálně laděný příběh jedné "one hit wonder" kapely, jejíž hit vám bude na konci lézt krkem tak, že si ho budete zpívat ještě týden. Jinak docela příjemná hudební oddechovka s několika zbytečnými zápletkami/postavami/klišé, ale i několika zajímavými postavami, bubeník Guy Paterson je naprosto parádní.