V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Zbytečný, zmatečný. Co s tím, že je to založené na skutečné události, když nedojde ani na scény ze soudní síně nebo mediální pokrytí a vlastně se o té realitě moc nedozvíme. Warrenovi tak nějak běhají sem a tam po stopách hlavního strašidla trojky, které nemá vůbec zajímavý background, natož motivaci, čímž celý příběh ztrácí smysl a bohužel se nedostalo ani na jednu zajímavou lekačku, jako bylo například v tleskání ve sklepě v jedničce.

Ghost Stories (2017)

Divnej film, ve kterým za něco stojí jen Martin Freeman 🖤 Potenciál strašidelných storek bohužel nenaplněn, byly strašně kraťoučké a vlastně dost nezajímavé. Druhá polovina už je o něco lepší, ale zase vznáší spoustu otázek, a to mě nebaví.

Chata (2019)

Život vysávající film, ze kterého jsem neměla téměř nic, jelikož všichni herci celou dobu buď huhňali nebo šeptali.1 1* za potenciál.

Jak jsem poznal vaši matku - Série 9 (2013) (série) odpad!

Nic nedává smysl. Postavy mení názory s každou scénou. Slavná matka vůbec nezapadá do příběhu, je tam prostě navíc, žádné velké finále, jen další překážka k "té pravé". Scénáristi samy neví, co chtějí, při psaní téhle série si očividně řekli "Fuck it, diváci nám sežerou všechno, hlavně ať to máme z krku."

Padesátka (2015) odpad!

Nebýt tam scéna, kdy ***SPOILER*** jedna z postav regulérně znásilní bezvedomou holku, jakože aby se diváci zasmáli, a nikdo se k tomu nevrati, nevyjádří, dala bych možná i dvě hvězdičky za par prostuduchých vtípků a odbila to slovy "typická česká blbost". Ale že tohle přijde vtipný Kotkovi a projde to přes celej štáb, to je fakt neuvěřitelné. Tohle muze vazne vyjít jenom v Česku .

V zajetí (2020)

Jasně, chvíli po zacatku vam si bude jasny o co tu jde, ale to napeti, vykony jsou prostě uzasny, takze mi nakonec nevadilo, že ve filmu nebylo vlastne nic prekvapiveho.

Sváteční rande (2020)

3 hvezdicky pro Emmu Roberts a fešnýho Australana. Příběh a joky za *.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Jako samostatný seriál? OK. Ve srovnání s Hill Housem? ANI NAHODOU. Zdaleka tu nevynikaji osobní desy, ktere byly v popredi celého pribehu deti z domu Hill House. Ani vzdalene tu neni emocionalni rovina a vyvrcholení (posledni epizoda) z cele serie misto slz vyzdima jen zbytky patosu. Laťka je až příliš vysoko, umělý britsky přízvuk tomu moc nepridava. Nehlede na to, vykony a pribeh... OK

Sestra (2018) odpad!

Měním hodnocení na odpad, protože ten film je 50 odstínů černé a fakt mě nebaví 70 minut mžourat na obrazovku a hledat, jestli se nějaký odstín černé pohnul.

Brahms: Chlapec 2 (2020)

Jednička byla dobrá. Bohužel zde jakoby scénáristka jaksi zapomněla, o čem vlastně původní film byl, a tudíž se objevuje množství WTF momentů, ale ve výsledku je vlastně všechno strašně předvídatelné a nezajímavé.