• Pohádka

Malá princezna (1995)

Jeden z mých vůbec nejmilovanějších filmů.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

To byla jedna z nejdivnější věci, co jsem kdy viděla. Vůbec nevím co si mám myslet. Připomíná mi to stylem spíš divadelní hru (to asi ty co-dům-dal kostýmy). Hodnocení zakládám na tom, že pohádka to rozhodně není.

Vampire Academy (2014)

Většinu filmu jsem měla neustálé nutkání si něco vygooglit. Přijde mi, že chybělo obrovské množství informací a děj byl děravý. Navíc obsazení dost děsivé.

Nákaza (2011)

7/2020 - zvedám hodnocení za vizionářství. Spoustu věcí dokážu docenit až teď.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Moc by mě zajímalo, co si o tom myslí Islanďané. Mám ráda, když se filmy neberou moc vážně. Krásně si dělají srandu z klasických stereotypů Eurovision (která je sama o sobě jakožto celek nekoukatelná). Písničky nečekaně chytlavé.

Transformers (2007)

Možná je to částečně tím, že mě auta nezajímají... Na druhou stranu ty monology/dialogy byly fakt šílená křeč.

iZombie - Season 4 (2018) (série)

Jsem někde uprostřed a nemůžu se donutit jít dál.

Příliv sirén (2018) (seriál)

Jeežiš, to je škoda. Takový krásný námět a stojí to za... Ale ta myšlenka je prostě hezká a je tam spousta skvělých nápadů.

Hostitel (2013)

Jedna z těch situací, kdy mi na rozdíl od většiny něco neskutečně sedne, až si říkám, co je se mnou špatně, že se mi to líbí...

Aladin (2019)

Neskutečně super. Snad poprvé se mi líbila originální píseň přidaná do staršího filmu/muzikálu. Moc chválím změnu, kterou provedli s charakterem Jasmíny - konečně to není jenom další hloupá princezna. Nicméně myslím, že by bylo potřeba změnit název filmu. Aladin je vedle Jasmíny v podstatě vedlejší postava. :D