• Pohádka

Ledové království (2013)

Film není perfektní, ale který taky je. Tohle je naprosto čistý Disney. Ne Disney let posledních, ale ten pravý Disney, kterého jsme jako děti milovali! Skvělá magická zápletka, vše dobře dopadne, krásná animace a perfektní hudba! Hvězdičku navíc dávám za titulní píseň. //Viděno v angličtině, 2D. Předpokládám, že česky a 3D už to takové kouzlo mít bohužel nebude.//

Batesův motel (2013) (seriál)

Skvělý nápad. Těžko říct, jak to půjde v druhé sérii, ale zatím má seriál velmi osobitý styl a dobře se na něj dívá, ale nejvíc vše zvedá perfektní obsazení. Jestli je problém, že všichni víme, jak to dopadne? Vůbec ne!

Angel Beats! (2010) (seriál)

Jeno z mála anime, které si hraje na záhadné, kde mě pointa nenapadla hned na začátku. Příjemně tajemné, přemýšlivé a zároveň slušná akce.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak tady budou miliony rozsáhlých komentářů, takže asi netřeba rozmazávat. Jen dodám, že i když některé věci mi přišli poměrně křečovité, stejně to byla skvělá podívaná.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Musím říct, že přesně tenhle styl rádoby vážného humoru mi sedí. Hlavně prostě krásný námět!

Kai a Gerda (2002) (TV film)

Uvízlo mi to v hlavě kdysi z dávna a až teď jsem se na to měla čas podívat v klidu znovu. A musím říct, že i když už jsem podstatně starší, stále to má jisté kouzlo. Bohužel lepší než většina našich pohádek podobného roku vydání... :)

Sněhurka (2012)

Po druhém shlédnutí musím říct, že jsem to na poprvé asi úplně neocenila. Opravdu je to krásně ironické a vtipné.

Plaváček (1986) (TV film)

Podle mě nedoceněná pohádka. Ono kdyby nebyl hlavní pár tak děsně nesympatický, hned by to bylo lepší, ale člověk nemůže mít všechno. Hudební motivy postav zajímavé a některé mám vyloženě ráda.

Upírky (2012)

Příjemná komedie, kde upírská tématika spíše jen dává možnosti přidání dalších vtípků než aby na ní úplně celý film závisel. Prostě taková velká retro sranda. :o)