Mrtvá hlídka (2002)

Čakal som, že atmosféra bude hustnúť, napätie stúpať, ale celé to začalo šumieť niekam do stratena, škoda. :(

Karanténa 2: Terminál (2011)

Celkom dobrá vec. Tiež by viac sadlo, keby sa dej odohrával v lietadle, ale dalo sa to skuknúť.

Krchov (1991)

Za hudbu a efekty by som dal aj za menej, malo to však myšlienku a trochu humoru tu nebolo na škodu.

Dracula Has Risen from the Grave (1968)

Exteriéry pomerne slabé, svoju atmosféru to rozhodne malo, aj keď sa občas zdalo, že Dracula v evolúcii poskočil a už mu denné svetlo nevadí

Mother's Day (2010)

Horor? V žiadnom prípade. Ak tak sadistická xujovina. Nedopozeral som to.

Hrůza v lese (2011)

Tak a som sklamaný. Film o ničom. Toľko nesympatických hercov pokope sa veru tak ľahko nevidí. A tie nelogičnosti. "ON" chce dnu a prosíka, aby ho pustili. Dom asi nebol z dreva, ale to bol možno protiatómový kryt s nepriestreľnými sklami. A tí hírovia. Padne na sekeru, rozsekne si div, že nie pol chrbta, ale o pár minút funguje ako nič.

Scream of the Banshee (2011) (TV film) odpad!

Už viem, že ak niekedy ešte narazím na film zo SyFy kanálu tak si ho určite nestiahnem a nebudem pozerať.

Černá kočka (1934)

Film bol akýmsi obhliadnutím za hrôzami vojny (tentokrát prvej svetovej). Ale čakal som od toho čosi viac. Také to bolo nejako umelé, Karloff bol akoby lem prešiel z iného filmu, Lugosi si zahral o čosi viac. Interiéry sa mi tiež nepáčili. Vlastne jediné čo sa mi páčilo, že sa dalo takú starinku si pozrieť, 77 rokov to už je čosi.

Recon 2020: Masakr na planetě Caprini (2004) odpad!

Vydržím všeličo, ale toto presiahlo hádam všetko. Ešte aj ten odporný hudobný podmaz. Tento film je kandidát na odpad storočia.