Kronika (2012)

Tu jednu hvězdu, si film určitě zaslouží za efekty, kterých je opravdu požehnaně a ke konci už se hraje pouze a jen na ně. Absolutně bez děje a bez šťávy. Největší kýč je samozřejmě hlavní hrdina-outsider, kterého nikdo nemá rád a všichni jej šikanují, včetně otce. (Bývalý hasič, zcela nepochopitelné chování...) A stejně tak nepochopitelně se chovají i ostatní postavy, ale to by bylo nejmenší zlo. Mnohem větší problém tu jsou dialogy, u kterých jsem prakticky usínal... Nápad se mi opravdu líbil a na film jsem se těšil, ale výsledek mě hodně zklamal.

Satan přichází (2006)

Jedna hvězdička za děj a druhá, za mého oblíbence Lieva. Který jako vždy, podal velice kvalitní výkon.

Ranař (2011)

Božeee xD je to taková ptákovina, až to není možný... příběh je tuctovej a vcelku nezajímavej, i přesto že je na celkem zvláštní a zajímavé téma, ale jak ho zahráli Scott a Schreiber je super. Je to pořádná úleťárna a Scottovi tihle blbci prostě do jisté míry sedí. Ikdyž jsem se hodně nasmál, není to film, který by byl opředen kvalitou... Střih a hudba opravdu mizerný. Jednu hvězdu za vtip a druhou za výkon herců. Nic famózního to ovšem není :)

Tři králové (1999)

Přímý tah na branku, pár Clooneyho hlášek, sympaťák Wahlberg a nějakej ten zvrat, všechno krásně zabaleno... Jen roztrhat a kochat se tou krásou. =)

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

O něco lepší než superstar a to především proto, že se zde vybírá poslepu, jen podle kvality hlasu. Dále jsem nesledoval, je to opět na stejné brdo.

Twister (1996)

Jelikož mě tornáda fascinují a zajímají, tak jsem byl dost naštvaný probíhajícím dějem. Během asi půl hodiny se objevilo 5 tornád... z toho tři pronásledovala hlavní hrdiny. Pak mě také zarazilo, jak si jezdili pár metrů od tornáda, jako by nic. Ale korunu tomu dala ta F5, která měla v pozadí krásně azurové nebe... a jezdili si kolem ní jako by nic. Koukneme se dokonce i do nitra tornáda... to že by se tam nedalo dýchat je vedlejší. Mimo tornáda. Záporák je celkem stadardní a je to celkem nuda, protože je to klasickej šmejd, co nehraje fair play, ukradl klaďasovi nápad a má mnohem, mnohem víc peněz, jenom rozum ne... A zvláštní vztah mezi hlavními hrdiny je taky ta stará písnička furt dokola. A i když se na ně řítí tornádo, pořád si najdou čas na romantické pohledy. Čekal jsem mnohem víc.

Cesta do pravěku (1955)

plný počet, za tu genialitu, krásné spracování a úžasný a na tehdejší dobu velice odvážný nápad :)

Běsnění tornád 2011 (2011) (TV film)

No teda není to nic extra, pár skvělích záběrů cca prvních 20 minut, ale pak už jen tlachání a tlachání...

Detektivové z Hollywoodu (2003) odpad!

Ani jsem to nedokoukal... vydržel jsem hodinu, ale bylo to tak neskutečně utahané. A tempo jeden vtípek za půl hodiny taky není nic extra. Celkem mě to zklamalo...

Knight Rider (1982) (seriál)

Pilotu se už bohužel žádný díl nevyrovnal. Ale i tak musím říct, že jsem měl krásné dětství.