Soudce Dredd (1995)

Prvně jsem koukl na demolition mana a pak na tohle... no absolutně nevím co sem napsat... Oproti demolition manovi je to strašná ptákovina a ještě tak kýčovitě udělaná.

Specialista (1994)

Jednoduchá akce, vycházející z dřívějšího konfliktu, jehož následky hodlá záporák, o pár let později, řešit pomstou... Skvěle zapadající obsazení v čele se Slyem v nejlepší formě. Bohužel zásadní prvek při dramatizování děje je tu klasicky ženská, která vše zamotává. Díky bohu, že je to krásná Sharon, na kterou se dá dívat za každé situace. Je to standardní popkornovka na hodinku a půl, když zrovna není do čeho píchnout... Ale musím říct, že jsem ji viděl snad stokrát a nepřestala mě bavit :o) Inu starý, dobrý Stallone!

Jackass 3 (2010)

Zřejmě nejlepší ze všech dílů. Ikdyž některé nechutnosti bych si rád odpustil, ale o tom to je. Je to prostě sranda, u které se má člověk uvolnit a brát ji tak, jak mu je servírována.

Demolition Man (1993)

Přemýšlel jsem, jak film ohodnotit... a myslím si, že za herecké výkony, skvělí nápad dotažený do detailu a vynikající vtipy, můžu dát klidně 5/5 a mohu v klidu spát.

Kód smrti (2008)

Film běží šest minut a mě už se otvírá nůž v kapse... Proč už nestačí bojové umění? Proč se do toho musí srát efekty jako podělanej střih a nebo 6x opakování jednoho záběru?!?!? To je normálně na přesdržku. Zlatej Nico... Navíc je tu Seagal krajně nesympatickej... no nic, uvidíme co bude dál... Nábíjet? proč? zbytečný...Přísahám, že jestli ještě jednou uvidím záběr, jak tříkrát někdo máchne rukou a potom střih jak protivník leží na zemi... tak toho režiséra opravdu zastřelím. - Největší průser tohohle filmu je, že rejža spoléhá na to, že Seagala všichni znají a znají jeho aikido... tím pádem jeho umění totálně zese*e střihem a stává se z toho prakticky kobra 11... Nebo minimálně mně to Kobru dost připomíná... jen je to natáhnutý na 96minut... Jediná pozitivní věc je komentář Seagala, když v baru mlátí zločince a na doražení si vezme kladivo... "Asi máš zlomenou ruku... Právě Ti prasklo žebro... a ještě jedno. Bolít to? bolí? s tím já nemůžu nic dělat..." a hlášek je tam požehnaně... alespoň nějaké plus :) Ovšem ten konec s příchutí Ruska... jsem taky nepochopil...

Sheep Impact (2011)

I takhle to může dopadnout, když se režisér totálně zkouří...

Tajný agent Jack T. (1997)

Steven je zapřísáhlej ekolog, budhista a humanista. Rozhodně jej nijak nezatracuji a to, že ve svých filmech chce poukázat na ničení přírody, korupci atd... je podle mě jedině dobře. Málo kterej slavnej herec je stejný jako on. Mě se film líbil a alespoň jsem si z něj něco odnesl. Jen za ten střih při bojových scénách, bych někoho umlátil lopatou!!!

Ocelová pěst (2011)

Rodinný film, které mám rád. Sice mi trošku zaskřípaly zuby u scény, kdy robot řeže býka pěstmi, ale dobře, je to jen film, překousnul jsem to. Celou dobu jsem věděl jaké bude finále, takže jsem jen tiše sledoval příběh abych se mohl skvěle bavit. Hugh Jackman je skvělej, i když českej dabing "taťkovi" hodně ubírá a stejně tak tomu mlaďochovi. Na filmech zbožňuji dvě věci a) když mi přeběhne mráz po zádech a za b) když mi vhrknou slzy do očí. A slzy jsem od druhé poloviny měl v očích celkem často. Chytrý nápad s roboty, navíc výborně vizuálně zpracovaný. Celkově mám z filmu dobrý pocit, je to vlastně takový originální Rocky, s velkou dávkou moderny, rodině pojatý... a se skvělým Hugh Jackmanem. A i kdyby se mi na tom filmu něco nelíbilo, tak za ten konec, o kterém jsem věděl jaký bude už před tím, než jsem si sedl do sedačky, dám 5/5. Krásné dlouhé finále s pěkně kořeněnou tečkou, jak to má být a i slzy padaly. Spokojenost. A vidět Hugha poblíž ringu, nebylo vůbec špatný!

Bunkr smrti (2008)

No, nebyla to úplně ztráta času. Sice jsem se ani jednou nelekl, nebál jsem se, ani mráz mi po zádech neproběhl. Takže bych to hororem nenazval. Ale koukat se na to dalo. Budu ovšem hodně kritický. Co tomu opravdu chybělo, tak pořádné záběry na ty nácky. V "Dead snow" to fungovalo dobře. To že se tu prvního střetu dočkáme až téměř po hodině, je vážně na pěst. Celou dobu se vaří z vody a ve finále, tam chodí nesmrtelní frajeři, kterým ani není pořádně vidět do ksichtu (až na generála, či co to bylo). No celkově byl podle mě ten nápad využit tak na 50%. Z takového nápadu by se dalo vytěžit mnohem, ale mnohem víc, ale je to chabé céčko, které s trochou fantazie může v klidu vyplnit 90minutovou díru ve vašem dením rozvrhu. K tomu, že tam někteří žoldáci stáli při ostré přestřelce jak modelky na molu a jejich velitel tam pobíhal a každému radil, "jak má střílet", se raději moc nebudu vyjadřovat.