Fontána (2006)

5/5 Za genialitu, pojící se s originalitou a vynikající herecké výkony!

Zrození Planety opic (2011)

Zrození planety opic? No, spíš "Jak si opice osídlily svůj parčík". Na můj vkus poměrně hloupé chování nadpřirozeně chytrých opů a ty počítačové animace... ajajaj... Mnohem víc se mi líbí Planeta opic od Tima Burtona. A hrané opice mi příjdou mnohem lepší, než animace, která mi navíc nepřišla pohybově příliž věrohodná. Název "Zrození planety opic", mě přivedlo k tomu, že jsem celý filmdoufal v obrat, kdy si primáti podrobí lidi a svým způsobem snad i ovládnou svět. Ale jim prostě stačí malej parčík. Příjde mi to trochu, jako mnoho povyku por nic. Příště až budu mít náladu na opice... pustím si raději King Konga.

Tváří v tvář (1997)

Skvělej nápad se skvělím obsazením... Realizace už trošku horší... Jednalo se především o scény na letišti a na operačním sálu, ukterých jsem si povzdychl. Konec jak z našláplé bondovky. Skvěle to do sebe zapadalo. Jen mě trochu mrzí, že příběh nešel do detailů a proč vlastně Trye chtěl Archera zastřelit, si můžeme jen domyslet.

Princ a pruďas (2011)

Je to hloupost, ty dvě hvězdičky jsou rozhodně za originalitu, (ikdyž trapnou) a hlavně za Jamese Franco a nádhernou Natálku, kteří prostě umí hrát. Až na pár vhodně prohozených sprosťáren, to zas až taková sranda není.

Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

To je tak, když člověk očekává pořádnej rozjezd a nějakou svižnou hudbu k tomu a oni jen tupě kecaj. A ve chvíli, kdy by se hodilo něco říct, je jen ticho a všichni čumí. Kameraman opět ožralej a střih příšernej, Je to nudný až se mi chtělo brečet. Jedna z největších chyb, která mi na filmu dost vadila je, že snad ani nezmínili, kdo dělá jakou práci a proč jsou vlastně v tom luxusním hotelu... Hlavně že tam pobíhaj emzací s modrejma baterkama. Rozhodně se to nedá srovnávat se Dnem nezávislosti. Tohle je špatný béčko, ve kterém se o postavách prakticky nic nedozvíte. Když už takovejhle film, tak to měli natočit jako "Monstrum". V takovém filmu by byla hloupost všechno obkecávat, a tupé, téměř bezmyšlenkovité dialogy by tam nebyly až tak nesnesitelné, (alespoň na začátku ne) ale spíš pochopitelné. Jenže tenhle film si chce hrát na něco víc a k tomu jen dobré efekty nestačí.

Warrior (2011)

Filmový děj je dobře rozložený, podobně jako u filmu "Fighter" a prakticky pořád, se člověk dozvídá něco nového ze života postav. Film je hodně postaven na vzathu "otec & syn", což člověka silně vtáhne do děje. Za velice emocionálně silný konec, kdy mi vhrkly slzy do očí a přeběhl mráz po zádech, musím dát 5/5.

Voda pro slony (2011)

Silně emocialní film, ve kterém, díky bohu, chybí přeslazené postelové scény. Celkově se mi líbil nápad a příběh. Nebyla zde snad jediná scéna, která by byla vyloženě zaplněna nudnými dialogy, naopak všechno běželo svižně, jak na drátkách, za což jsem rád.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Zřejmě se moje hodnocení třemi hvězdami potáhne od prvního až k poslednímu dílu. Žádné výrazné změny se v příběhu neodehrávají a řeší se pořád to samé dokola. Přibylo nudných a kýčovitých scén a hlavně nudných dialogů. Je to pořád romantika a romantika.... u které puberťačky pláčou, že by chtěli taky svého upíra a když má být nějaká bitva, tak je za tři minuty konec a o bitvě následuje repríza dialogů z první poloviny filmu, aby bylo vidět, že si je herci dobře pamatují... Nicméně já mám romantiku celkem rád jsem zvědavej na pokračování. Ikdyž je to teda tak sladký, že med je proti tomu ho*no.

Stmívání (2008)

Je to silné a emocemi nabité drama se soustou citově velice napjatých okamžiků. Přesto film pokulhává ve věcech, jako třeba nadpřirozené schopnosti upírů. Upíří sprint vypadá přesně, jako když pan Wesley v HP4 cestoval pomocí přenašedla a krásně potom z nebe docupital až na zem. Občas mě štvalo chování některých postav. Jsou to prostě upíři pro "týnejdžry", ale konkrétně já mám rád upíry v trošku jiném podání.

Kantonský kmotr (1989)

Je to vlastně jakási parodie na gangstery, plná skvělích soubojů a vtipných scén.