Země bez zákona (2012)

herecké výkony super a i když máte během filmu spoustu teorii jak to dopadne ..... tak to dopadne úplně jinak.....

Slova (2012)

Moc se mi líbilo že se ve filmu spojuje několik příběhů a vy se neztrácíte v ději.Je to film který mě bavil, nemusel jsem na hodinkách otráveně odpočítávat minuty dokonce. Během filmu se u Vás vystřídá spousta emocí. a Herecké Obsazení je naprosto perfektní.

Ve stínu (2012)

Film má naprosto odzbrojující hudbu... A líbilo se mi i dobové zachování té doby,například Václavak v podobě v jaké ho dnes už nenajdete s tramvajema a bez neonů.Film má i děj i když už od začátku tušíte jak to asi dopadne až dokonce nevíte kdo je hlavní padouch , což tedy opravdu oceňuju. Herecký výkon Ivana Trojana neni nutno něják zvlášť komentovat, byl naprosto skvělý.

Druhá šance (2012)

Naprosto mě odzbrojili herecké výkony Meryl Streep jako neštěstné odhodlané mamnželky co chce zachránit své manželství za každou cenu i zkoušení různých sexuálních praktik. A Tommy Lee Jones jako manžel který vůbec nechce o sexu mluvit nahlas a je to takový konzervatiní pavouk. A role manželkého poradce byla jako ušitá na míru pro Steva Carella. Naprosto super a rozhodně se i zasmějete.

Norman a duchové (2012)

Musím říct že příběh filmu je zajímavý, ale vůbec se mi nelíbilo provedení a hlavně si myslím že to vůbec není film pro malé děti.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Film je naprostá pecka. Herecké obsazení dokonalé a to že si Chuck Norris dokáže udělat srandu sám ze sebe tomu dodává velké plus. Musím říct že jsem ani chvilku nenudila.

Kůže, kterou nosím (2011)

Musím říct, že film byl pro mě překvapením od začátku až do konce a ještě chvilku po tom. I když skončili titulky seděla jsem jak přibitá v sedačce a nemohla jsem se hnout.Byl to opravdu velmi silný a dobře podaný příběh.

Total Recall (2012)

Musím říct, že jsem byla docela mile překvapená. Film se nějak zvlášť nevlekl. A mělo to všechno co má akční film mít. Herecké obsazení taky stálo za to a bylo dobře vybrané.

Rebelka (2012)

Film byl opravdu super, napínavý a ta animace :) .

Cosmopolis (2012)

Myslím si že je to poprvé , kdy je úplně jedno kdo tam hraje, klidně by mohl místo Pattisona sedět třeba Willis a bylo by to stejně špatné,akorát by trochu přišla vniveč scéna kdy Pattisonův hlavní cíl je nechat se ostříhat a výsledek opravdu stojí a to.