Bláznivá, zatracená láska (2011)

Tenhle film bych klidně zařadila do top romantických komedii, viděla jsem to už nesčetněkrát a vždycky mě to pobaví. Je to nápadité, vůbec né nudné a skvěle herecky obsazené.

Paralelní světy (2012)

Trošku škoda, film má opravdu skvělý nápad i potenciál, ale bohužel provedení se úplně nepovedlo a 3D verze byla úplně zbytečná.

Nadějné vyhlídky (2012)

Film se mi líbil, jako obvykle mě uchvátil výkon Helen Bonham Carter která svou šílenou roli zvládla na jedničku :). Ve filmu bylo vše co tam patří, bylo se na co dívat a děj se nějak zvlášť neloudal :)

Sammyho dobrodružství 2 (2012)

Myslim si že si za slouží 3 hvězdičky, ani né tak a děj který je až zbytečně jednuchý, ani za animaci která je super. Ale za 3D verzi :) tenhle rok je to nejlepší 3D na efekty rozhodě :) ale musíte v kině sedět maximálně 5.řada :) .

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Tenhle film není nějak super na přehnané efekty nebo tak, ba naopak dej postavený na hereckých výkonech, a tady zažijete všechno ať pro mě bezkonkurenčního Cruice tak honičku v autech a konečně film u kterého se nedočkáte pusy nakonec :) prostě super film na konec roku :)

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Líbil se mi i příběh i Burtonovo super pojetí, trochu zbytečná je verze ve 3D...efekty jsou nic moc a konec filmu by taky neměl být tak pozitiví....přece jen se od Burtona u filmu pro velké diváky čeká jiný konce :) jinak palec nahoru.

Bídníci (2012)

Nemůžu říct nic proti příběhu,muzice ani kameře.Na kouzlu neubírá ani délka filmu :) Obsazení je jak šité na míru a Anne Hathaway i s jejími krátkými vlasy super...jediné co mi rušilo zážitek je fakt že Russel Crow zpívá úplně stejně jako Pierce Brosman v Mama mie.Jinak palec nahoru :)

Argo (2012)

Nebyla jsem si úplně jistá co od filmu čekat, ale musim říct že už jsem dlouho neseděla a nemodlila ať to dobře dopadne :) Film byl k zamyšlení a byl i suprově natočenej :)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ať si říká kdo chce, co chce. Musím říct že jsem byla naprosto odzbrojená kvalitou obrazu. Ani vteřinu jsem se v příběhu nenudila a scény s glumem jsou prostě naprostá pecka. Bála jsem se protože Pán Prstenů je Pán Prstenů. ale je to přesně jak s knihou, Hobit je pohádkovější ale super a hudba je naprosto odzbrojující a skvěle vybraná.

Hotel Transylvánie (2012)

Příběh filmu je skvělý ,animace nádherná a vtípky jsou dokonalý :). Narážky na další filmíky o upírech atd..... No prostě povedený animák