Robot Chicken: Star Wars Episode II (2008) (TV film)

Vynikající parodie. Pobavil jsem se opravdu na výsost skvěle. Za 2 dny jsem to video viděl... no asi osmkrát ? A taky bych rád tímto poděkoval tvůrcům dabingu Fénix - Chlapi, ten váš překlad nemá chybu. Ten je snad lepší než originál. :-D :-D No.. za mě 100% :-) *****

Daniel Landa - Večer s písní Karla Kryla pro Český národ (2004) (koncert) odpad!

Neuznávám a nebudu uznávat Kryla, ani to, co dělal. Byl to idiot, když nedomejšlel, jaký bude mít na něho i jeho rodinu jeho hudba následky. A tady je Landova verze. Vážení toho Landy, kterej by měl svý texty dávat někomu s hlasem a buď dělat doprovod, nebo slízt z pódia úplně... protože se neumí ani hejbat. Jeho koncerty jsou k pos..ání - 12 lidí ( i víc ) a pódium prázdný. Bleeee... :-( Do koše s tím... ! !

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Konečně přišel. Pamatuju si tu jak dneska. A musím říct - změnil jsem názor. Na co jsme se to těšili. Děj 3. epizody se dal spočítat i na kalkulačce bez lepších funkcí. Možná i bez ní. "Nečekanej" děj. To mě podělej. :-D Fakt. 87% ? Ani po 8 pivech nebudu opilej, tvl. 1* za Anakina, protože jak řekla kámoška: "S dlouhýma vlasama by se dal."

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

První epizoda nám bude vyprávět jak ti, kteří používají "světlou" stranu síly uznali za vhodné vyrvat malého kluka z náruče matky a později mu zakazovat, aby se s ní viděl. Zakazovali emoce ale přitom "cítili" temno a podobný hovadiny. Tak vážení. K..rva, to jsem fakt jen jeden z mála, co tu má oči, uši a mozek ? Vždyť ten film je blbábol jak prase ! Jediové jsou pak v podstatě horší než sithové, protože sith aspoň umí dát průchod hněvu. Pardon, ale takovejhle velikán by neměl mít díry jak do pískovny. 79 % tu má. Za co ? Za co sakra ? Za mě 1* za kluzáky. Zbytek stál za hovno. To tu ani nebudu tečkovat, jak mívám zvykem. Tenhle film vám totiž nabídne dějově asi tak to samý, co jakejkoliv film Lego Bionicle. Pche. A zkuste říct, že se pletu. :-D :-D

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Dát tomu plné hodnocení nebo 4 hvězdy ? Na první pohled automatické. Na ten druhý ale najdete ve filmu spousty děr a protimluvů. Pomalu ale jistě ztrácí na šťávě a nezachrání to ani konec, který je díky novějším "starším" dílům už částečně jasný. Jen pár příkladů, kterých jste si možná nevšimli: SPOILER ! ! Obi-Wan - "Nejsme vyšetřovatelé..." O několik scén déle - Obi-Wan: "Musíme to vyšetřit." Mace: "Nejsme vojáci." A na konci běžel v čele klonových vojáků. Blbec. :-D :-D 2*.

Freddyho úlet (2001)

Někdo řekne úchylárna, jiný zase blbost. Podle mě je to ale o něčem úplně jiném. Ať jste totiž kdekoliv, vždy vám nejdřív v jakékoliv situaci primárně probleskne hlavou úchylná myšlenka. Vidíte koně, jak mu stojí... a jasně, že vás napadne, jaký by to bylo, mu ho... však víte. :-D :-D A Freddyho úlet je přesně o tom. O těch prvotních myšlenkách, ať jsou sebehnusnější. V tom je film opravdu skvělý... Takhle člověk přemýšlí a vy se zde podíváte na to, jak by to vypadalo, kdyby člověk místo první myšlenky udělal první skutek. Prostě místo toho, aby vás to napadlo, tak byste toho koně... však víte. :-D :-D Na druhou stranu je film dost nechutný - ale jen tak, jak moc nechutná lidská mysl je. Zdejší hodnocení je dost rozporuplné a já upřímě netuším, kolik z vás pochopilo princip toho filmu. Osobně se zase jednou hodnocení zdržím. Protože musím uznat, že ačkoli film ukazuje vlastně pravdu, mně osobně je dost často z lidské mysli na blití....

Mládí v hajzlu (2009)

Nevím, jaká je kniha. Ale pokud je to takovej shit jako film, tak potěš koště. Až na pár hlášek se totiž jedná o klasickou americkou "hovnivost". SPOILER ! ! ! Nebudete sledovat nic jinýho než idiota, kterej hnanej svým pérem dělá všelijaký hovadiny a blbosti, pro slepici, která mu mezitím kdáká o jiným klukovi a když má možnost, splní si sobecky sen a zdrhne od něho. Načež on ji donutí se vrátit a místo toho, aby už ji konečně poslal do háje, se o ni snaží trapně dál. Co si na tom vzít ? Poučení ? "Chovejte se jako blbci před slepicí a ona vám dá ?" 20% za hlášky. Ale za zbytek mínus milion.

Záměna (1983)

Komedie, která vám ukáže vskutku originální nápad dotažený do konce. Všichni protagonisté hrajá skvěle a člověk se nádherně baví. Ve filmu se nevyskytne žádná nesrovnalost, jakou byste si měli lámat hlavu. 100%

Terminator Salvation (2009)

Po zmrveném třetím dílu přišla osvěžující sprcha - Terminator Salvation. Naprosto jiný postoj než v předchozích třech dílech. Tady už to není - Ochránce a útočník. Tady se nacházíte uprostřed válečné zóny, rvete se s robotama a pak náhle... jednoho chytíte a on vám tvrdí, že neví, že je robot. Podle mě spousta skvělých myšlenek a povedený příběh. Ovšem koukám, že moc lidí nezaujal. Většina z vás by asi radši sledovala tu zavedenou (podle mě ve třetím díle už trapnou) klasiku o tom, jak příjdou hodnej a zlej terminátor (do hospody) a závodí o čas. Jo a jeden z nich mus být samozřejmě Schwarzenegger, že ? To já ale ne. Jsem rád, že přišel tenhle film a ukázal nové možnosti. 100%. Plné hodnocení, protože nemám prkenný názory a tím pádem nemám filmu co vytknout. Doufám, že bude další díl a že bude bezprostředně navazovat. ***** edit: Fakt nechápu ty blbý keci tady. Teď jsem to shlídnul znova a... bomba... :-)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Říkejte si co chcete, ale druhý díl má s prvním co se příběhu týká společného hrozně moc. :-) Ale něco se druhému dílu nevyvedlo a to je atmosféra. Protože nevím, jak vás, ale mě první díl přímo vtahoval do sebe. Možná to bylo tím, že hrdina byl člověk. Ani nevím. Ale druhý díl už nebyl takový a ať se Cameron nezlobí, atmosféru efektama nevykompenzuje. U Avatara mu to taky neprošlo. :-D Ale každopádně si 80% zaslouží, protože se bylo sakra že na co dívat. ****