Black Books (2000) (seriál)

Velká Británie se zase ukázala. Její "suchý" humor má větší grády než všechny komedie USA dohromady. 100%

Akta X (1993) (seriál)

Seriál, který má hodně co nabídnout. NAvíc víte, že se některé díly zakládaly podle skutečných policejních spisů ?

Stan Helsing (2009) odpad!

Ani Leslie Nielsen to nezachránil. Naprostá nuda, brak a ubohost. A nesouhlasím s tím, že je to lepší než Disaster Movie. Obojí stojí za h..vno. SPOILER: Jediná dobrá scéna byla pětiminutovka v rouře. Ale za zbytek mínus milion. Odpad a nijak jinak.

V moci ďábla (2005)

Perfektně zpracovaný film o exorcismu a souního pohledu na něj. Nevím, co napsat dál. Mrkněte se na to a uvidíte. Rozhodně je ve filmu vše do posledního detailu vysvětlené. Stoprocentně.

Hellraiser: Pekelný svět (2005) odpad!

Do háje, to byla slátanina. Úplně bych ji ze série Hellraiser vyřadil. SPOILERY : Jak po nich můžu jít cenobity, když nikdo neotevřel kostku ? ! Celej film doufáte, že ta hnusná bloncka umře a ono nic. Jo a Pinheadova poslední věta, to už je na popravu scénáristy. S původní sérií Hellraiser to má společný asi 3 minuty. Jo a čskj dabing taky pobaví. Cenobit se vyslovuje "senobit" a ne "Kenobit". A z kostky se stala "krabice". Kdyby aspoň krabička. Chtěl jsem dát 1* za Bredleyho, kterej byl jako jedinej k něčemu. Ale Tenhe film má už teď moc procent, takže odpad. Promiň, Dougu. Jo a ten "oficiální text" číst nemusíte. Je to blbost

Hellraiser: Deader - Winter's Lament (2009) (amatérský film)

Čekal jsem nějaký originální námět a zpracování. Ovšem podobnost S Návratem mrtvých je víc než zřejmá. Za mě 2*. Kdyby šlo o vlastní námět, dal bych víc.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Sedmý díl ukazuje oproti šestému nové věci. Bohužel jich je ale moc a z toho film vybruslil prostě tím, že na dost otázek neodpoví. 40% SPOILER ! ! ! Dát do jedné z nejvíc vážných scén hlášku "Do prdele." Je naprostá retardovanost.

Hellraiser: Inferno (2000)

S pátým dílem změnil Pinhead taktiku. Netlačí tolik na pilu, ale jeho skutky jdou hluboko po kůži. Inferno začíná a má sakra co nabídnout. Až na tu chaotičnost, to nemá chybu. Za mě 80%.

Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)

Už 5. díl ( Inferno ) byl dost chaotický. Komu se ho podařilo pochopit, pochopí snad i tenhle (6.) díl. Ovšem Inferno mělo oproti Vyslanci Pekla podle mě o dost lepší námět. Za mě 60%.