Ninja Faktor (1997) (pořad)

To je něco! Ty lidi jsou neskutečný, ale hlavně jsou tak skromný, prostě japonci no! Zajímavý je, jak se dráha za ty roky změnila, vážně téměř k nepoznání a myslim si, že teď nasadit tu první dráhu, tak je minimálně v každym turnaji tak 5 vítězů!!! Tahleta poslední je fakt "skoro" nepřekonatelná, hlavně třetí úsek, to je fakt zlo! Makoto Nagano, Šinži Kobajaši, Tošihiro Takeda, Šingo Jamamoto, Judži Urušihara, Katsumi Jamada, Hitoši Kano atd...všichni neskutečný frajeři...

Bacha na balóny (2007)

Já se hodně dobře pobavil...sice některý vtípky jsou hodně slabý, ale určitě ty lepší převládaj! Koechner je dobrej, ale uplně bych v tý roli viděl třeba Willa Ferrella nebo Randyho Quaida, ale to je jen můj pocit! Rozhodně nejlepší byl IPod :D dávám 65%

Krvavý příliv (1995)

Hackman má parádní roli, vlastně polozáporák i poloklaďas, na filmy s nim moc nekoukam, ale tady mi sedl dokonale a Denzela ani nemá cenu komentovat, jasně že suprovej. Na začátku je slogan o třech nejmocnějších mužích světa a mě vlastně nikdy nenapadlo jakou zodpovědnost kapitán takový ponorky má....jedno jeho rozhodnutí a může to zabít půlku lidstva! Výborná podívaná

Banditi (2001)

Do půlky jsem na to koukal snad na desetkrát. V půlce se to zlomilo a hned na jeden zátah! První polovina sice nezbytná, ale strašně nudná část filmu...dobrý to je až od doby, kdy se film přelije do svojí druhý hodiny!!! Nakonec čtyři hvězdy proto, že se mi prostě příčí dát 3* filmu s Willisem a navíc film byl určitě na víc než 60%, já dávám takových 65%, takže jentaktak, že tu čtvrtou má! A Cate Blanchett? Dosud jsem jí nějak přehlížel, ale v Banditech je, jak to říct slušně, velice, ale velice atraktivní dáma:)))

Flákači (1995)

Stárá dobrá klasická Smithovka, která dává v mnoha ohledech divákovi vzpomenout na jeho Clerks. Ta jeho jednoduchost, možná až primitivita filmu je nakonec skoro dokonalá. Nejvíc mě potěšilo, že je tady zase tichej Bob a Jay...plus mě snímek vzdělal v oblasti rodinných příslušníku Londonových. Celou dobu jsem si myslel, že je to Jason a nakonec zjistim, že je to Jeremy a vygooglim si, že je to jeho bráška dvojče:) no co já se v jeho filmech ještě nedozvim???

Mr. Bean (1990) (seriál)

To snad ani nemůže bejt pravda, to co on dokáže vytvořit!!! Ten jeho ksicht, ty úšklebky, jeho hlas a způsob vyjadřování...já ani nevim jak to okomentovat! Myslim, že nenajdeme herce, kterej se zaškatulkoval víc než on. Kdokoliv ho spatří, okamžitě ho napadne Mr. Bean, to platí i o jeho méďovi. Klobouk dolů před ním, takhle diváky pobavit umí vážně málokdo....

Pomáda (1978)

Jasně nejlepší muzikálovej film. Travolta jako mladej "namachrovanej" středoškoláckej týpek se svojí partou je fakt dokonalej:) Olivia pořádně rozpumpuje chlapecký srdce až v závěru, ale stojí to zato!!!! Super písničky, příběh, holky, auta...jak jinak se divákovi zavděčit???

Kobra (1986)

Detektiv Cobretti, to je tak nabušený jméno, že samo o sobě říká, že před nim budou padouši padat na zadek! Úvodní scéna ze supermarketu diváka pořádně akčně nabudí...ikdyž mi přijde, že atmosféra filmu postupně klesá, tak určitě se vyplatí vydržet až do konce, aspoň jednou:)

Pařba v Bangkoku (2011)

Čekal jsem trošku propadák, ale díky bohu se moje očekávání nenaplnilo! Film skvěle doplňuje první díl, častokrát se na něj taky odkazuje. Hlavní trojka si role vyloženě užívá...ale přecejenom mi občas přišlo, že až nuceně se scénáristi pokouší překonat jedničku....takže u mě jednoznačně vyhrává Vegas! To bylo prostě originální a takový přirozenější. Nicméně Bankok si ode mě 4* určitě zaslouží:)