Nezlomní (2024)

Zajímavý survival se psem Arturem a rodinkou Marka Wahlberga.. You know what I mean - doufám, že Mark bude mít taky jednou takovou. Takovou, která se při sledování tohoto filmu tulila k sobě v jedné posteli v Pohořelicích ;)

Přání (2023)

Klasický Disney s písničkami navíc. Má to sice svoje vnitřní sdělení, ale Encanto ani Coco to není jasný pane 🙂

Snack Shack (2024)

Zajímavá letní lovestory s více, než jedním zvratem. Dost originální, ale je pravda, že kratší stopáž by tomu slušela více.

7 životů (2017)

Zajímavé sci-fi s Ninu na NB. I přes dvě usnutí pěkný film s nečekanýmy zvraty. Asi bych se rád vrátil s plnou pozorností. Doporučuji

Sestra (2018)

Lekačky s jeptiškama v klášteře kdesi v Rumunsku..

Věčně mladá (2015)

Masterpiece romantické tvorby. Takhle by to mělo vypadat. Je smutné když se nad tím zamyslíš, že zůstat sám mladý a krásný není výhrou, pokud tví milovaní stárnou a odchází. Tohle by měla být povinná četba a filmografie. Howgh

Bod obnovy (2023)

Tady se zaslouží smeknout před českým dílem brněnského režiséra. Škodovky ve vizi budoucnosti, kamera jako když amerického filmu a i ta atmosféra. Prostě paráda. Místy trochu moc tmy a málokdy to říkám, ale bylo nutné přisvětlit displej, což nemám rád. Přesah vidím v tom, že stát se to nejspíš může. Doporučení na delší večery.

Wonka (2023)

Ehm jak to říct. Jelikož už jsem "pamětníkem", který zažil 2 verze Blue a to jak tu od Eifel 65, tak novou od Guetty, tady je to stejný. Nikdy jsem nechápal, co ti staří morousové vidí na těch původních vykopávkách - alá verze z roku raz prd. Žel bohu jsem jedním z nich a i tady mě víc táhne původní verze, aneb Karlík a továrna na čokoládu. Je sice stejně muzikální, což nemám rád, stejně dětská, což neocením, ale byla tu sakra první a já nemám citů na neomezené rozdávání.. Jako film to má děj, zápletku a místy se i uchechtnete.. Za mě průměr

Výborná SHOW (2024) (pořad)

Výborná show zatím není výborná. Je chvalitebná. Uvidíme co další hosté. Po prvním díle takhle.