• Western

Suburra (2015)

Přírodní zákon akce a reakce převedený do prostředí, kde žije "člověčí ksindl". Bravurní audiovizuální záležitost.

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Vše podle jasného scénáře zadavatele, který to celé zaplatil. Rybu musí chytit vždy až poslední možný den :-))) Tomu bych snad nevěřil ani v 10 letech. On se tváří jako děsnej ochranář, přitom v jednom z amazonských dílů sežral pečenou opici na ohni společně s domorodci a ještě si pomlaskával. Třetí série, která nyní běží je zatím bohužel zcela nejhorší.... jak jsme se jako diváci dozvěděli , Tajmena v Mongolsku nelze podle nové legislativy lovit na živou nástrahu a navíc jen s jedním háčkem, aby ryba netrpěla... nevadí Jakub si zařídil na místě odstřelení a vykuchání veverky, jejíž kožíšek poté osobně nalíčil na přívlač, aby dosáhl záběru....

Nedotknutelní (2011) odpad!

91% ...? Zkáza Evropy sečtená podtržená. Na zakázku vytvořený film oslavující rozpad tradičních hodnot, tentokrát ve francouzském kabátě. Budeme všichni zdejší Evropané brzy obohaceni,jen se nebojte pětihvězdičkoví koledníci.

Vrtěti psem (1997)

"Žádná válka není, bylo to v televizi!"

Je to možné? (2005) (seriál)

Jasně na odstřel. Seriál, kde se míchají hrušky s jablky. Určeno pro rádoby skeptiky a vědátory podle předem daného scénáře. Natočeno za účelem zamlžení a mnohdy i zesměšnění skutečnosti jakoby vědeckým stylem a rovněž pro odvrácení pozornosti jinam od skutečných nechtěných strach-budících cenzurovaných pravdivých událostí, jenž jsou nazývány zaplacenými loutkovými médii buďto v minulosti paranormálními jevy nebo v současnosti spíše konspiračními teoriemi . Hvězdičku dávám jen za to, že jsem dokončil sledování všech dílů, abych si absolutně potvrdil to, co jsem shora napsal.

Když utichly trumpety (1998) (TV film)

Řekl bych, že se jedná o dokonalé přiblížení ke skutečné válečné realitě, Některým ze stále žijících válečných veteránů sice může tento film způsobit nepříjemné déjà vu, Nicméně pro utváření vlastního názoru a postoje k samotnému průběhu válečných střetnutí je tento snímek naprosto nenahraditelný.

Ztracené (2003)

Poměrně realistický příběh, který zřejmě pro svůj nekompromisní způsob líčení tehdejších poměrů mezi osadníky a indiány, byl odsunut na vedlejší kolej a odložen k zapomnění. Pěti hvězdám brání snad jen čitelnost příběhu a trochu zde překvapivá Hornerova jen lehká nadprůměrnost.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Nesmyslná nezábavná zbytečnost.

Hon (2012)

Jednoduchý realistický a bohužel velmi předvídatelný příběh, jehož předem narýsovanou bezvýchodnost navíc umocňuje dějové zařazení do podzimního a raně zimního období.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Téměř nekoukatelná záležitost. Absolutní vymazání lidské individuality. Jsi prostě jen číslo předem odsouzené k hořkému konci, jenž slouží pro pobavení zvráceného národa.