Elvis Presley: Blue Hawaii (1961)

Na tú dobu to musel byť veľmi kvalitný film, ktorý ma uistil v tom, že Elvis bol veľký kráľ v tých rokoch. Muzikál z havajského podnebia.. Piesne, ktoré boli hrané boli pre mňa dosť známe hlavne Can't help falling in love, ktorú keď spieval som mal husiu kožu.. Celkovo zábavný a nenudný muzikál... Najviac ma dostala hláška väžňa: " Krásne spievate a dufám, že dostaneme doživotie ako ja"

Já, padouch 2 (2013)

Dlho som sa tak príjemne nezabavil pri filme ako pri tomto.. Dej nebol nudný, hudba bola super a hlavne tie žlté čudá ma veľmi bavili .... Dúfam, že bude aj tretí diel alebo len samostatný film o Mimoňoch....

Rivalové (2013)

Niečo perfektné. Nikdy ma tak formule nebavili ako teraz v kine. Stvárnenie Nikkiho Luadu a Jamesa Hunta bolo super. Hudba od Hansa Zimmera nesklamala ako vždy do toho zvukové efekty motorov formul. Film sa mi celkom páčil aj v cudzom jazyku keď že Nikki rozprával aj nemecky. Po prvý krát mi prišlo v kine aj trochu nevoľno pri čistení pľúc. Film hodnotím najvyšší počtom, mal svoje čaro a cítil som sa ako profesionálny jazdec F1!

Don Jon (2013)

Prvá polovica film bola úplne perfektná, od hodnotení báb na diskotéke až po každodennú zvučku od porna... No po rozchode so slečnou akosi upadla akcia filmu a miestami som sa nudil a len čítal titulky.. Myslím ale, že na režiserský debut to nebolo vôbec zlé...

Osamělý jezdec (2013)

Johnny znovu ukázal aký je profesionálny herec ohladom komédií. Tak dobre som sa dlho nezabavil ako pri tomto westerne. Hudba, herci, prostredie boli príjemným spestrením inak zábavného filmu. Inak ten ķôň je fakt divný..

Velký Gatsby (2013)

Herecké obsadenie bolo veľmi dobré, od "Pítra Párkra" som čakal niečo oveľa menej ale milo ma prekvapil. Príbeh ma vtiahol do 20tych rokov minulého storočia zo strany bohatých ludí, ktorí si užívajú život. Novodobé pesničky mi tam úplne pasovali a tiež ovplyvnili moje hodnotenie, príbeh bol inak zaujímavý, plný klamstva a prekvapení.

Hannibal (2013) (seriál)

Na tento seriál som prišiel počas štúdiu na VŠ, kde ho na prednáškach pozeral jeden zo spolužiakov. Vyzeralo to dobre, tak som si povedal, že si to pozriem. Začiatok seriálu perfektný, vraždy, hudba, scény, motívy všetko bolo úplne fantastické až som bol s toho unesený. Herci sedeli do svojich rolí a Hannibal mi sedel najviac, no ku koncu prvej série keď sa začali venovať Willovi Grahamovi viac ako vraždám, ma to začalo nudiť a nebolo to už také zaujímavé pre moje oči. Dokonca som uvažoval aj nad tromi hviezdičkami, keď som videl scénu ako upálili tu škaredú slečnu v tej kyslíkovej komore (scéna skoro pokazila celý seriál) . Uvidíme ako to bude pokračovať ďalej s doktorom Hannibalom. DRUHA SÉRIA: Odvolávam, čo som povedal ku koncu prvej. Málokedy sa v mojom prípade stane, že keď sa mi nepáči prvá séria alebo prvý diel tak druhá časť nezaboduje. Hannibal je opak. Druhá séria ma zožrala ako kyselina sírová. Veľmi sa mi páčilo keď veľa scén sprevádzalo ticho a len bolo počuť tlkot srdca. Mad Mikkelsen zahral jednu extra triedu a posledný diel ma prinútil čakať netrpezlivo na ďalšiu sériu.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Asi jeden z najlepších historických filmov aké som kedy videl. Nebojácnosť, odvaha a chuť víťazstva, toto ja vidím v tomto filme. Hrdinský vodca Leonidas z hŕstkov odvážnych bojovník sú odhodlaný ubrániť svoju milovanú Spartu. Perfektne natočené boje, často plné krvy a stratégie. V mojom prípade to je plných päť hviezdičiek.

Podfukáři (2013)

Vždy ma bavili filmy o podvodoch, lúpežách a pomste. Nenudil som sa ani chvíľu, perfektné efekty, "kúzla" nad ktorými som chvíľu aj jasal a hlavne koniec filmu. Patrím medzi divákov, ktorý vidia vo filme súvislosti a väčšinou odhalím "podfukára" už dopredu, no tento krát som bol milo prekvapený, aj keď vo chvíli keď Morgan Freeman telefonoval Ruffalovi o totožnosti druhej agentky moje myšlienky išli k tomu či nie je on podfukár, bohužiaľ ma film dokázal oklamať a všímal som si len asistentku čarodejníka nie jeho...

Robbie Williams: Take the Crown (2012) (koncert)

Toto je to čo by som chcel raz v živote zažiť na vlastnej koži. Vidieť spievať Robbieho musí byť pre každého jeho fanúšika veľké HALÓ, lebo on sa ani po rokoch nezmení a stále má svoj štýl!