Mládeži nepřístupno (2013)

Videl som už veľa filmov, veľa dobrích aj zlích filmov, však od zostavy aká sa nachádzala tu som čakal niečo oveľa, ale oveľa viac. Nikdy by som nepovedal, že Jackman (podľa mňa seriózny herec) dokáže zo seba spraviť niečo také ako spravil. Už po tejto scénke som videl, že to nieje správna voľba na filmový večer a posledný "príbeh" mi dal jasno o mojom hodnotení. Jediná ozaj vtipná scéna bola s hercami ktorý sa v takýchto hovadinách vyžívajú ( Knoxville & William Scott), len kvôli nim dávam 1 hviezdičku.

Orel Deváté legie (2011)

Začiatok a obrana pevnosti to bolo niečo čo ma ozaj zaujalo, dúfal som v to že o tom bude celý film, bohužiaľ som sa mýlil. Nemalo to vôbec zlý dej, ale viem si predstaviť aj lepší dej ako hľadanie zlatého Orla a potom polku filmu len útek pred pomaľovanými indiánmi. Dej trošku sklamanie. Channing Tatum sa ale vžil do role celkom obstojne, videl som ho už ako tanečník, striptéra, futbalistu, ide mu však aj legionárska výzbroj. Jednou vetou by som to nazval: Priemerný film s priemernými hercami.

Americký gangster (2007)

"Keď si úspešný máš nepriateľov, keď si neúspešný máš priateľov" tento aj iné pravdivé citáty v tomto krimi-mafiánskom filme. Všetko podľa skutočnosti ako to vie zachytiť len Ridley Scott. Dve hlavné role perfektne obsadené Washingtonom a Croweom. V mojom prípade plných 5 hviezd!

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Leonardo Di Caprio dokázal svoj herecký talent už v mladom veku, tu máme dôkaz....

Příběh z Bronxu (1993)

Dej nás zavedie do mafiánskeho prostredia, kde sa na ulici dejú rôzne veci. Hlavnou postavou je mladý Sí, ktorý zachráni kožu gangsterskej hlave rodiny a pomaly a isto sa rokmi pričlení k tejto rodine. Robert De Niro zahral dobre vedľajšiu postavu otca z ktorej bolo cítiť strach o svojho syna. Rozhodoval som sa medzi 5 a 4 hviezdičkami.. U mňa je to 4,5 *..

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Statham, Stallone, Norris, Jet Li, Crews, Willis, Schwarzenegger to je presne to čo moje oči chceli vidieť v jednom úžastnom film. Ani len chvíľku som sa nenudil ani som si neuvedomil ako rýchlo ten film šiel. Pre mňa určite najlepší akčný film roku 2012!! Film, ktorý bol plný akcie, humoru, výbuchov, streľby a bojového umenia. Znovu to musím napísať, výborný film!

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

jedným slovom : Krása! Dokumentárny film plný farieb, zaujímavostí a plný krásnych obrazov prírody. Naša matička Zem je krásna, len škoda, že si to ako ľudia neuvedomujeme a ničíme ju každým dňom viac a viac.

Sněhurka a lovec (2012)

Z rozprávky do fantasy filmu, áno prečo nie? Príbeh Snehulienky a 7mich príjemných trpaslíkov pozná asi každý. Toto je však o niečom inom. Trolovia, víly, strašidelný les, hady, korytnačký a všetky ostatné perfektné efekty v tomto filme, ktoré sa mi veľmi páčili a ma oslovili. Snehulienka síce mohla byť aj trochu krajšia herečka za to lovec spĺňal všetky moje podmienky, tvrdý samotár, ktorý sa neusmeje a vždy si vie poradiť. Kľudne a bez váhania dávam 4 hviezdičky.

Kličko (2011)

Príbeh dvoch bratov ukazujúci o sile, pevnej vôle, talentu a súrodeneckej láske. Dokument, ktorý nám dokazuje, že BOX nie je len o tvrdých ranách a zlomeninách, je to taktická príprava, je to ako partia šachu. Škoda len toho, že sa nikdy nedozvieme ktorý s bratov je ten kráľ vrchu o ktorého v boxe ide.

Batman (1989)

Tim Burton + Jack Nicholson = záruka dobrého filmu, ktorý zaujme aj náročného diváka... Mali sme možnosť vidieť ako sa voľakedy pracovalo s kamerou a ako sa pracuje teraz (chybičky vo filme boli). Celým filmom nás sprevádzala správna napätá hudba, ktorá vygradovala vždy v tú správnu chvíľu. Jeden s najlepších Batmanov aj s Batmobil ako ho poznáme...