Odvážní (2011)

Film, ktorý sa týkal jednej z mojich obľúbených filmových tém: Polícia, drogy, ghetto. Príbeh sa týka 4 policajtov, ktorý si chránia svoj rajón pred dílermi. Okrem policajnej témy má tento film aj kresťanský význam, keďže jedna z hlavných postáv silno verí v Boha a v jeho dobro na zemi. Má to vtip, má to myšlienku, má to akciu.

Sousedská hlídka (2012)

Osobne som od zostavy: Ben Stiller, Vince Vaughn a Jonah Hill čakal oveľa viac. Od začiatku mi to prišlo nemastné-neslané, nevedel som čo mám od toho čakať. Ale takú blbosť som fakt nečakal! Slabý film, veľmi slabý film.

Nelítostný souboj (1995)

Hláška s filmu, ktorá mi prišla úplne charakterizujúca zločincov: " Na nikoho se nesmíš vázat na tolik, abys ho nemohl opustit, když jde do tuhého!" Al Pacino a De Niro zahrali veľmi presvedčujúco svoje roly, ale vedel by som si ich predstaviť aj opačne. Ala ako zločinca, Roberta ako detektíva.

Méďa (2012)

Mám pocit, že tento rok nebude lepšej komédie. Musel som sa smiať už hneď od začiatku (stačilo zbadať toho medveďa)... Vrelo odporúčam všetkým ľudom, ktorý sa chcú zasmiať! :)

96 hodin (2008)

Veľmi dobrý film v hlavnej úlohe s Liamom Neesonom, ktorý mi však celý film pripomínal Bruca Willisa v jeho slávnych filmoch kde ho nikto nemohol poraziť. Inak film vo mne zanechal veľmi dobré pocity, mal dobrú tému, výbornú kameru a plno akcie.

Temné stíny (2012)

Jedným slovom by som tento film nazval " Burtonovka ". Upír, duchovia ( podobala sa mi na mŕtvu nevestu ), príbeh zo starého anglicka, vlkodlaci, čarodejnice. Všetko to okorenil výborný Johnny Depp s jeho svojským humorom.

United (2011) (TV film)

Milujem futbal, milujem filmy na tému futbal a milujem Manchester United. Film, ktorý pre mňa ako fanúšika tohto týmu vyvolal silné emócie a priblížil ma k tejto smutnej udalosti. Velmi dobre natočená dráma, odporúčam všetkým.. !!90%!!

Eragon (2006)

Film na ktorý som sa tešil ako malý chlapec. Čítal som knihu a po pozrení filmu som bol veľmi sklamaný. Ešte som nevidel aby niekto zmenil tak dej príbehu, aby sa nespomenuli ďaľšie vedľajšie postavy ( Katrina, Elva, Orik). Bol by som zvedavý, či natočia aj druhú časť, ale po pozretí Eragona to radšej ani nechcem!

Policejní akademie (1984)

Najlepšia z celej série Policajných akademií. :) Stará dobrá zostava. Výborná, vtipná komédia...

Voda pro slony (2011)

Začiatok sa mi to podobal na Titanik, starý muž našiel fotku, na ktorej je jeho stará láska z čias kedy bol cirkusantom "umelcom". Filmový dej bol veľmi dobrý, Robert Pattinson zahral veľmi seriózne a dobre svoju rolu. Film hodnotím na 85% čo sú u mňa 4 *.