50/50 (2011)

Rakovina je hrozná vec, ale ako to natočil Jonathan Levine v tomto filme bolo priam geniálne. Ukázali nám silné aj slabé dni, osoby ktorá sa dozvie, že ma vzácny druh rakoviny na chrbtici k tomu všetkému ho podvádza priateľka a jeho najlepší kamarát myslí len na jedno.... Niekedy zábavné, niekedy smutné, no u mňa to malo úspech!!

Nespoutaný Django (2012)

Sympatický film, sympatický dej a veľmi dobré obsadenie. Tarantino ako ho poznáme, všetky jeho obľúbenosti (aj si zahral a ako vždy aj zomrel). Jediné čo by som tomu vytkol boli tie dlhé nezáživné dialógy a tá zlá muška Candieho mužov. Jamie Foxx sa perfektne chytil roli otrokára, istými chvíľami som mal pocit, že ním aj je a nie že to len hraje. u mňa 90%...

Kačer Kabrňák (1991) (seriál)

Seriál môjho detstva a môj prvý detský idol Detektiv Duck. U mňa plný počet hviezd..

Bídníci (2012)

Muzikál, ktorý nebude tak skoro prekonaný! Výborný dej, výborná hudba. Hviezdne herecké obsadenie od Hugh Jackmana po Samanthu Barks (ktorú by som si inak vedel predstaviť v hlavnej role skôr ako Amandu). Pesnicku Do You Hear The People Sing mám ešte stále v ušiach.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Výborný akčný film s nestárnúcim Tomom! Perfektná hudba, vtipné hlášky, miestami napätie, že by sa dalo krájať už v kine, tvrdý a nekompromisný hlavný hrdina = druh akčného filmu, ktorý asi všetci milujú... Najlepšia scénka s v kúpelni s gangstrami! TOP film..

Amélie z Montmartru (2001)

Herecké roly a ich zahratie bolo dobré, hudba od Yanna Tiersena výborná, len pointa mi akosi utiekla..

Marley a já (2008)

Pes nepotrebuje aby ste boli bohatý, mocný alebo v niečom najlepší, stačí keď mu dáte svoje srdce a on vám dá to svoje , o koľkých ľuďoch môžete toto povedať ? MYSLÍM ŽE TO HOVORÍ ZA VŠETKO!

Amadeus (1984)

Nemyslel som si ze W.A.Mozart mal až taký život ako sme sa o ňom učili v škole. Mal všetko čo chcel, lásku, peniaze, a hlavne TALENT. namyslenosť ale spravila svoje a tiež aj neprajníkov a nepriateľov. Najkrajšia časť z filmu je písanie Reqiuemu, kde hrá v pozadí hotová hudba.

Náhradníci (2000)

Môj najobľúbenejší!! Dôkaz toho, že aj to čo nieje prvotriedne môže byť tak dobré ako to kvalitnejšie! Vcítil som sa úplne dokonale do roly Falca a vyhrával zápasy sním :) ! Niektoré scény viem už naspamäť a najviac ma dostala scéna z väzenia, kde sa s partie rozdielních ľudí stal jeden tým s jedným srdcom.. u mňa 100% nič tomu nechýbalo, akcia, láska, šport, humor!