Temné nebe (2013)

Som sa dosraľ.. :D Dlho som nevidel taký horor pri ktorom som dúfal že to tam nebude a pri ktorom mi išlo srdce vyskočiť ako rýchlo bilo. Škoda, že ľudia na to neveria, no ja verím tomu, že dnes len tak nezaspím.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Na toto som čakal. Johnny mi znovu dokázal, že patrí medzi najlepších komikov na svete. Od začiatku až do konca som mal na tvári úsmev a len som čakal čo sa kedy stane!! Možno to po dejovej stránke nebolo na Oscara, ale kto videl dáky ten Jackass dobre vie že to o tom ani nemalo byť.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Strašidelné? Asi tak 2 časti. Zaujímavé? Asi tak 4 časti. Celkovo bola prvá séria o tom istom, nezáživná, často nudná, bez akcie. Čakal som podľa hodnotenia iných niečo oveľa viac, možno niekedy časom pozriem aj druhú sériu.

Vlk z Wall Street (2013)

Videl som už aj lepšiu Dikapriovku ako túto. Čakal som osobne od toho viac. Film plný nudných dialógov, raz za čas niečo vtipné potom dlho dlho nič zase niečo vtipné a v podstate koniec filmu. Nedalo mi to ani len veľkú pastvu pre oči, teda jediná pastva pre moje oči bola Margot Robbie ;) 65%

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Po vizuálnej stránke seriál spracovaný nič moc. Pohyby vlkolaka boli ako keby bežala postihnutá srna naprieč lesom. Po dejovej sa mi celkom páči, zobrazenie študentskej lásky, úspechy v športe, neúspechy v škole, priateľstvo a podobne. Nebolo to to najhoršie čo som kedy videl na túto tému a v kľude tomu dám 3*

Legenda 17 (2013)

"Len ty rozhoduješ o tom čo dokážeš a čo nedokážeš." Jediné čo ma odradilo od plného počtu hviezdičiek boli tie hokejové zápasy keď aj 5 krát prešiel modrú, červenú a modrú a nebol u súperovej brány. Inak tomuto životopisnému filmu nechýbalo vôbec nič. Jeden s najlepšie spracovaných hokejových filmov aké som videl ( veľa ich nebolo ). Inak, celý film som dúfam že Valerijí zabráni svojím telom bránke, čo sa mi aj splnilo... 85%

Vše je ztraceno (2013)

Sorry, ale aj Chaplinov diktátor mi prišiel o moc lepší. Neviem, čo na tomto vôbec hodnotiť. Pointa filmu??? Že mal smolu dva krát mu odplávala loď a keď sa podpálil a chcel spáchať samovraždu ho našli..? Na to že bol X dní na lodi až dva krát si ponadával, no nič moc.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Ďalší seriál zhliadnutý za dva dni. Presne takto som si vždy predstavoval druhú svetovú vojnu s pohľadu vojaka, ktorý bol v lietadle, v zákopoch a mrzol mu postrelený zadok vonku v lese. Seriál, ktorý určite ovplyvní všetky vojnové filmy i seriály. Kamera, zvuk, scenár, kostýmy vojenské prostredie to všetko bolo perfektné. Tento seriál by som si dokázal predstaviť ako aj 10 hodinový film.

Sherlock (2010) (seriál)

Dlho ma nechytil žiaden seriál tak ako tento. Celý som si ho pozrel za dva dni čo sa mi ešte nikdy nestalo. Starý Sherlock v novodobom svete ma celkom bavil. Zo začiatku mi to prišlo také akoby som čakal, že ma nemôže tento seriál osloviť. Watson ako vyslúžili vojak, Sherlock ako unudený detektív, Mycroft ako žiarlivý brat Sherlocka a úhlavný nepriateľ Moriarty ma však presvedčili o opaku. Neprekvapili ma však príbehy a bolo celkom ľahké pre mňa uhádnuť kto je vrahom. Napriek tomu ma to bavilo.

47 róninů (2013)

Nebolo to zlé, povedal by som, že príbeh a dej bol dobrý. Len to spracovanie nebolo podľa môjho gusta. Niektoré scénky boli pre mňa dosť predvídateľné až priam banálne. Keanu si zahral ako vždy čo mal, nedal tomu nič viac navyše. Ale jedno veľké prekvapenie, že som to videl v kine a v českom jazyku (ale za to nedám žiadnu hviezdičku).