Pan Nikdo (2009)

Co by bylo, kdybych se tehdy rozhodl jinak? To je hlavní téma pana Nikdo. Zručné vylíčení jednotlivých možných životů, které by mohly být žity, ruší jen trochu zbytečné jednoznačné dovysvětlení ke konci filmu, které má za cíl vyjasnit věci divákům, kteří by se v řadě překrývajících se flashbacků a rozdílných rozhodnutí ztratili.

Nekromantik (1987)

"Opovrženíhodné", je asi nejpřesnější.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Doporočuji, ovšem jen jako kuriózní půlnoční projekce v kině nebo na festivalu...smích potřebuje ozvěnu.

Glen, nebo Glenda (1953)

Jsou filmy u kterých nevím co hodnotit, jako film, je to strašné a dívat se sám nudil bych se, ale v kině je to jedna z nejzábavnějších věcí.

Láska nebeská (2003)

Nevěřil jsem, že to kdy řeknu, ale: opravdu dobrá předvánoční romantická komedie

Hvězdná srážka (1978)

Unesený princ, maniak chtějící ovládnot vesmír, chlápek se světelným mečem...co to jen připomíná? Podobně jako filmy Edwarda Wooda dosahuje tento film tak nízkých kvalit (Edward byl lepší), že člověka opravdu baví. Je to jeden z těch filmů, které jsou tak špatné,že je člověk musí vidět

Ježíš je normální! (2008)

Téma je zábavné, to však vydrží jen na prvních 20min, pak už je to jen opakování téhož v jiném prostředí. Tedy jako dokument nic moc.