Smrtihlav (1998)

Jeden z nejlepších sci-fi filmů odehrávající se v lehce noirovském stylu. Sugestivní atmosféra, ponuré kulisy, z počátku nepochopitelný děj s šokujícím koncem, kvalitní herecké výkony a vynikající Proyasova práce dělají z tohoto snímku zajímavou podívanou, která neomrzí ani po několikerém shlédnutí. Vyjímečný film, který se nedá srovnat s jinými.

Trhlina (2019)

Podle mě celkem povedený snímek na dnešní slovenskou produkci. Napětí a správnou atmosféru v druhé části má. Ale opravdu netuším co se tam děje a čím je příběhová anomálie způsobená :-) Snad mi dá více odpovědí kniha, na kterou se právě chystám.

Šílenství Debory Loganové (2014)

Vše co je zde, jsme již viděli někde jinde. Finále negraduje do nějakého překvapivého zvratu, konec je předvídatelný. Místy jsou v ději hluchá a nelogická místa. Na jedno shlédnutí ucházející, se slušnou atmosférou strachu a lekání. Celkové hodnocení je lepší průměr.

Půlnoční vlak (2008)

Vynikající Vinnie Jones, jen závěr mohl být více podrobný.

Prokletí spící panny (2016)

Slabota, ani efekty děj nezachrání. Aneb Šípková růženka bratří Grimmů po americku.

Projekt minulost (2015)

Po infantilním začátku se rozjede celkem zajímavá akce. Slušný průměr.

Mrakodrap (2018)

Mně se to moc líbilo. Jednoduchá nadupaná podívaná od začátku až na konec, která rozhodně nenudila.

Chatrč (2017)

Walschovy Hovory s Bohem převedené na filmové plátno.

Hrdinové ohně (2017)

Jelikož jsem příběh této skupiny lesních hasičů dříve četl než viděl, tak na mě film velmi dobře zapůsobil věrohodností a poctivým zpracováním postav i jejich nelehké práce. Velmi dobře zpracované téma, které se navíc drží skutečných událostí.

V zajetí démonů (2013)

O případy manželů Warrenových jsem se podrobně zajímal. Zde je jeden z jejich nejtěžších případů, na kterém nepracovali ani sami a proti skutečnosti trochu přikrášlen, ale nic to nemění na faktu, že šlo o hrůzný případ, který ve filmu dostal tu správnou děsivou atmosféru. Konečně po dlouhé době kvalitní horror.