Rocky V (1990)

tragédia, 2* aj to zo súcitu.

Rocky IV (1985)

najlepší film celej série, bez debaty. Rusko VS Amerika, nádherne spracované.

V moci ďábla (2005)

atmosféra trošku sem tam zakopávala a to je to čo som ja od filmu očakával najviac takže bohužiaľ 3*.

Chraň nás od zlého (2014)

bolo to v skutku celkom solídne, najmä atmosférou ktorú to dokázalo nahodiť a vďaka tej prihadzujem poslednú hviezdu.

Predestination (2014)

pomalší rozbeh ale nutný k tomu aby to chytilo iskru v závere. Nie je to dokonalé, no fakt že to je stále krok pre divákom a neuveriteľná ľahkosť s akou to je natočené ma nútia dať plný počet.

Očista: Anarchie (2014)

trošku sklamanie po prvom diely a chýbalá tu najma atmosféra. Aj ked to už bolo ,,rozsiahlejšie" vykresiť to tak ako v jednotke sa bohužiaľ nepodarilo. Slabý priemer a slabé tri hviezdy.

Lucy (2014)

trošku viac akcie a šiel by som s hodnotením vyššie. Ale takto sa nedá, je mi ľúto. Ak vo filme ne najakčnejšiou scénou ani nie nahánačka ale ,,prevezenie sa" mestom s osobou so superschopnosťami. Takže nápad bol super, Scarlet bola super, tie vedecké úvahy takisto super. Ale to spracovanie bolo ozaj mizerné. Hrať to na akčný film, ktorý bol akčným mizerne nebolo to najšťastnejšie riešenie. Nič to ale nemení na fakte že tu Scarletku by som ohol 150x za den.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

len slabý priemer kde človek čakal oveľa viac. Ono to nie je zlý film, no je taký nemastný, neslaný, proste si len plynie a plynie až do záveru dneška ktorý to u mňa osobne pekne vytiahol. Už len tam namiesto neho dať Blada a bolo by vybavené. A čo ma štve je že celé tie bitky mali úplne nevyužitý potenciál, absolútne vôbec. Toľko sa tam plytvalo rozpočtom a tak ,,priemerne" sa to spravilo. Nevadí, každopádne Drakula ako som písal zlým filmom nie no, ale neoslní. Skôr sklame očakávania po traileroch.