Diktátor (2012)

Mám proto 2 slova. Prvotřídní kravina!

Projekt X (2012)

V tomhle filmu nebyl absolutně žádnej děj. Ve filmu šlo jen o párty a to se mi na tom líbilo.Byl to hodně dobrej film, hodně jsem se nasmál.Fakt super, 100%.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Musim říct, že 3. díl mě celkem zklamal. Zdaleka nemá na 1. či 2. díl ale i tak jsem si to užil. Vždycky mě dostala veverka a ani v tohle díle mě nezklamala.

Drž hubu! (2003)

Výborná francouzká komedie. Nespočitatelně jsem se nasmál. Musím vyzdvihnout skvělí výkon Gerárda Depardiera.

Chuck (2007) (seriál)

Je to můj oblíbený seriál s mými oblíbenými herci, jako je Zachary Levi a nádherná herečka Yvonne Strahovsky. V serialu je všechno, je to akční komedie s trochou romantiky a drama. Samozdřejmě 1. a 2. serie byly nejlepší ale i 3., 4. a 5. serie stály zato. Navíc jejich humor mě doslova odrovnal.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Podle mě je to jedna z těch lepších českých komedií a asi nejlepší komedie okolo fotbalu. Je to výborná komedie jako celí seriál. Po dobu celého filmu jsem se ani minutu nenudil. Je tam spousta fotbalu, srandy a skvělích hereckých výkonů.

Mládí v hajzlu (2009)

Tahle komedie mi přišla velice průměrná. Kdo si myslel, že to bude přesně podle knížky tak se splet. Ano, jsou tam zásadní pasáže, který jsou i v knížce ale jinak je tam hodně nesrovnalostí. Ale samozřejmě tam byly i scény kde jsem se nasmál.