Říše vlků (2005)

Jeana Rena zbožňuju, ale tady předvedl že i mistr tesař se někdy utne. Dvě hodiny trýznivého mučení, s ještě navíc z hrozným obsazením včetně nesympatického mladého a choré ženštiny. Docela koukatelné bylo posledních asi dvacet minut, jinak slabota.

12 opic (1995)

Slušně natočený film se slušným obsazením, hlavně vyšinutý Brad Pitt nemá chybu. Taková blízká realita. Pro jednoduché diváky těžko pochopitelný film.

3 sezóny v pekle (2009)

První půlka filmu totálně o ničem, druhá půlka mnohem lepší. Jinak děj hodně slabý, takové umělecké hovadiny. Jedinou kladnou dobrou zprávou pro film jsou výtečné kulisy, dekorace, interiéry a exteriéry. Díky tomu jsem se tak trochu vrátil do té doby. Menší poznámka, češi byli, jsou a budou národem sviní!!!

Milenci a vrazi (2004)

Myslel jsem že to bude mnooooooooohem lepší ale je to divné a hodně pošahané. To může natočit jen ujetý čech. Jedna hvězda za atmosféru té doby a kulisy.

Smolař (1965)

Nemůžu si pomoc ale staré francouzské a italské komedie, jsou prostě nejlepší. A Funés opět nemá chybu akorát my tam moc nesedí Bourvil a neméně podařený konec. Jinak špica.

Hory mají oči 2 (2007)

O proti prvnímu dílu, velké zklamání. Taková natočená rychlokvaška. Pár dobrých scén a záběrů film nezachrání. A málo efektů, prostě se to nepovedlo.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Tohle můžou natočit jenom Češi, je to taková československá kravinka. Mezi mé oblíbené československé filmy ale bohužel nepatří i když to má velice solidní obsazení.

Chci to! (2007)

Jde vidět že i anglický suchý humor může být zábavný a může klidně šlapat na paty těm americkým komediím této krevní skupiny. Se sexy Carmen, od takové ženské chci jen jedno slyšet CHCI TO! :-))

Hlas smrti (2005)

Velice podařený horůrek, myslel jsem že to bude další vymaštěné americké béčko a ono ne!!! A docela slušné obsazení. Jen tak dál:-)

Pomsta mrtvého muže (2013)

Velice solidně natočený béčkový thriller, s výborným obsazením.