Moje krásná čarodějka (2005)

Slabé, nudné a bez vtipu ale i tak je to docela kouzelná komedie s výbornou a sexy Nicole Kidmanovou, zato Will Ferrell děs a hrůza. Komik a herec na baterky.

Svatba upírů (1993)

Český unikát který ve světě nemá obdoby:-) Skvělá hororová komedie, jeden z mála českých po revolučních natočených filmů na které se dívat až do konce. Jinak skvělé obsazení v čele s výborným Viktorem Preissem, i Bartošová předvedla že tak trochu umí hrát a hlavně ve filmu z ní byla kost k nakousnutí:-) škoda že dopadla jak dopadla.

Osm statečných (2006)

Pěkně natočený snímek až na tu zasranou americkou vlajku na začátku. Opět okopírovaná klasika. Film natočený tak, aby útočil na city a byl dojemný, pěkní hafáci a překrásná příroda, to vše splňuje.

Zrcadla (2008)

Docela podařený horůrek, se zajímavým koncem. Dal bych čtyři hvězdičky ale dávám jen tři za mizivého herce v hlavní roli, toho fakt nemusím.

Zábavný park (2009)

Suchá, téměř bez humoru, slabá komedie ze života. Docela zklamání.

Poslední mohykán (1947)

Další československý klenot ze zlaté éry československé kinematografie, i když se rudé mračna už stahovala.

Drive (2011)

Není to špatné ale Kurýr to není a to je škoda. Je to takové suché a jednotvárné. Ale ten konec....

Experiment: Zombie (2006)

Nejhorší film o zombiích. Studentský amatérský film. Děsná kamera, dabing hrůza, děj na nic a herci, jestli se vůbec dá říkat herci. Lepší je už VHS co se týče kvality. První film za mnoho let co jsem přeskákal po kapitolách. Jedna hvězda za snahu :-)

Jen pro tvé oči (1981)

Nuda, nuda, nuda, jeden z nejhorších Bondů z nesympatickým Moorem. Dvě hvězdy za snahu a tradici a to je i možná moc!