Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

WTF aneb ukecaná exhibice pánu G a S.

Tele Tele (2000) (pořad)

Z velké části nevtipný nebo nechutný humor, ale občas jsem se zasmál. Viděl jsem jen pár dílů a myslím, že úroveň se moc neměnila. Nejhorší byli Kopečkovic, to byla blbost na druhou. 30% za 30% alespoń trochu vtipných scének.

Bokusacu tenši Dokuro-čan - Season 1 (2005) (série)

This is not my cup of tea. Lot of brutality a stupidity. I dont like this style of humor. 20% P.S. Když už budu chtít nesmyslné zabíjení s neustálou reinkarnací nebohé oběti, tak si dám South Park. howg

Doručovací služba čarodějky Kiki (1989)

80% Oddychovka u které si neskutečně odpočinete a která uteče rychle jako voda, ikdyž se vlastně nic podstatného neděje.

Naušika z Větrného údolí (1984)

Vám, jež jste viděli Princeznu Mononoke (asi jediný Miyazaki, který běžel v našich televizích), bude tento příběh svým námětem, dějem i sympatickou hlavní hrdinkou připadat velmi podobný. Přesto je zde spousta rozdílů, za hlavní lze považovat dobu ve které se film odehrává. Zde je to "vzdálená budoucnost". A je oprovdu vzdálená, že si někdy připadáte jak na jiné planetě. Celkově je to ale nádherný film, jež nám nenásilně připomene jak je příroda zranitelná a zároveň silná. V mém žebříčku Miyazakiho se zařadil zatím na 1. místo. (Zrovna mě čeká Zámek v oblacích, tak uvidíme, jestli se tam udrží i poté :) P.S. (mírný spoiler) Ikdyž sem chlap tvrdý jako žula, konec mě (ale opravdu jen malinko :) rozplakal. 95%

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

No tak to bylo už opravdu velké vaření z vody. Škoda toho směru kam tenhle seriál spěje. 45%

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Chtěl jsem se tu pěkně rozepsat, co a jak, ale když jsem si přečetl Rentonův příspěvak, který přesně shrnul to samé co jsem měl na mysli, nezvbývá mi než odkázat na něj. Ještě musím dodat, že film i přes spoustu nelogičností na mě dýchnul starou dobrou atmosférou divokého západu. Škoda té celkové hlouposti. 50%

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

jejeda to byla ale slátanina. Bez nápadu, ale hlavně bez scénáře a bez logiky. Takhle se film nedělá. 30 minut jsem čekal, až se to pořádně rozjede a když jsem se konečně dočkal, tak jsem jen nevěřícně kroutil glovou. Takovouhle vymakanou zápletku plnou mozekrvoucích zvratů a logických posunů by nevymyslelo ani prasátko Babe po lobotomii. 15% za retro atmosféru

Džúni kokuki (2002) (seriál)

70% Začátek je hodně špatný a nevěrohodný, ale když to člověk vydrží, tak ho seriál odmění zajímavým a napínavým dějem. Místy trošku nevyrovnané a i motivace postav občas trochu pokulhává, ale určitě to stojí za shlédnutí. Opening song je hrozný a ending song je jedním slovem příšerný, to se opravdu nedá poslouchat. Celkový hudební doprovod v průběhu epizod ještě ujde, ale taky taky není žádná sláva. (80% - hodnoceno po 14ti dílech) Doplnění po 45 dílech - je to celkově nevyrovnané a hlavně to vypadá, že autoři neví na koho se to vlastně chtějí soustředit a který příběh rozvíjet. Chybí tomu nějaká tmelící linka a je celkem nepříjemné, když nejsou nějaké nakousnuté příběhy dovyprávěny. A ze všeho nejvíc mě štve neustálé opakování toho co už jsme viděli, jako by divák měl Alsheimera a muselo se mu neustále opakovat, aby nezapomněl.... A ze všeho nejvíc mě štve neustálé opakování toho co už jsme viděli, jako by divák měl Alsheimera a muselo se mu neustále opakovat, aby nezapomněl :D.....Celkově tedy Lepší 3* tj. 70%