Orel Eddie (2016)

Velice krásný film o tom, že když se v životě zabojuje, tak je možné dosáhnout čehokoliv. Srovnával bych to třeba s Kokosy na sněhu, podobná sportovní komedie podle skutečné události. Shodou okolností na stejné olympiadě v Calgary byl ten slavný Jamajský bob také. Myslím si, že je tohle téma suprově zpracovaný, film nenudí a určitě doporučuji ke shlédnutí.

Obr Dobr (2016)

Hezká a milá pohádka. Inteligentní film to není, ale pokud se rádi smějete, tak si každý sem tam něco najde.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Šel jsem na film se odreagovat a bál jsem se, že se ani nezasměji. Dostal jsem hloupý film, ale překvapivě byl i vtipný, což mě velice potěšilo. Na víc hvězdiček to není, ale kdo se chce pobavit, tak doporučuji.

Sousedi (2014)

Klasická americká komedie, kterých už bylo spousta. Nic nového nepřinesla a byla nesmírně stupidní.

Warcraft: První střet (2016)

Nejsem fanoušek Warcraft, nikdy jsem to nehrál, a nikdy zřejmě nebudu. Film mě vůbec nedokázal zaujmout. Z mého pohledu se stále někdo někam jenom přemisťoval, letěl na Klofanovi, vysával ho Mozkomor a nebo dokonce se ho snažil zabít Golem. Takových přirovnání by se ve filmu dalo najít spousta. Chápu, že pro skalního fanouška to musí být svátek, ale pro normálního ani ta akce pořádná nebyla. Na Pána Prstenu a bitvy v něm to nemá ani zdaleka. Jsem z toho smutný. Čekal jsem od tak drahé fantasy daleko víc, než jen přídavek ke hře pro fanoušky. Doufám, že Plováček doplul do správné rodiny a ve dvojce se to pořádně rozjede.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Ze začátku skvělá reality show, na konci jim došli bohužel nápady na challenge. Sám bych si jí rád zkusil, protože by stálo za to si vyzkoušet, jak je člověk schopný přežít na pustém ostrově, a nebo uprostřed džungle, s úplným minimem věcí a do toho ještě intrikařit a snažit se přežít lépe, než ti druzí.

Sázka na nejistotu (2015)

Hodně silný film o tom, co může způsobit nenažranost bankéřů. Nikdy jsem zároveň netušil, že bankéři jsou stejní hazardní hráči, jako třeba návštěvníci kasin a sportovní sázkaři. Akorát jejich hra, na rozdíl od jiných hazardních her, může ovlivnit život většiny obyvatelstva na naší zeměkouli. Což se jim také povedlo. A o tom pojednává právě Sázka na nejistotu a musím říct, že skvěle. Krásně vykreslené drama a ty vložené scény, například s Margot Robbie ve vaně, jsou fantastické.

Transformers: Zánik (2014)

Bay už by měl začít s novým projektem, Transformery už neumí. Ty předchozí byly nesrovnatelně lepší než tohle. Film provází nekonečně dlouhé a hloupé rozhovory bez jakéhokoliv vtipu a akce je pořád stejná. Nic víc k tomu asi nejde říct.

Hon na čarodějnice (2011)

Když jsem viděl prvních deset minut filmu, tak jsem myslel, že to po chvíli vypnu a půjdu radši spát. Opravdu jsem tam neshledal nic zajímavého. Furt ty samé kulisy, akorát se měnilo počasí. Trapné hlášky hlavních hrdinů tomu také moc nepomohli. Pak mě to ale docela i chytlo, když se konečně změnily kulisy a hrdinní křižáci Cage a Perlman se vydali na svou cestu za dobrodružstvím. Ale opravdu nic světoborného to nebylo, a kdyby to člověk neviděl, tak určitě by o nic nepřišel.

Trabantem do posledního dechu (2016)

Hodnotím 5*, ale zas takový pocit z toho nemám. 5* dávám, protože se mi moc líbí kam až projekt Transtrabant Dan Přibáň dokázal dostat. Je opravdu neuvěřitelné, že tento film promítají dvě největší sítě multikin v ČR a přednášky jsou nacpané k prasknutí. Bohužel se mi to nelíbilo tolik jako třeba Trabantem až na konec světa. Chyběla mi tady mapa, kde by bylo hezky vidět kudy výprava projížděla, skvělý vypravěč David Novotný se také bohužel nedostal tolik ke slovu a všeobecně mi to přišlo strašně chaotické. Kdybych nebyl na přednášce, tak bych se v tom určitě ztratil. Je to škoda, určitě si s tím mohli víc pohrát, přišlo mi to moc uspěchané od nich. Čili bych dal 3*, kdybych nebyl zaujatý.