Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

Já vám říkám, že hazardní hry jsou risk! Tak proč se do toho jako gembleři hrnete? Jsou instituce, které to mají zařízené tak. aby na penězích neprodělali (to by blbej neřek, co?).

Vánoční prázdniny (1989)

Mít takového souseda, který vám pouští svoje fekálie na váš pozemek bych niky nikomu nepřál

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Je to docela prima oddychovka na odpočinutí od ostatních starostí. Můžete u toho vypnout mozek a dívat se s humorným nadhledem na život.

Muži k pronajmutí (2000) (TV film)

Pro mě docela příjemný film o partičce tří mužů, kteří založili společnost a poskytovali svou společnost různým ženám, za které byli placeni. Jen se za krátko všechno zvrtlo trochu jiným směrem a ze společníků žen se stali jejich partneři.

Ženy (2008)

Podle mne to byla příjemná oddychovka. Místy mi film připomínal román od Candace Bushnellové: Džungle rtěnek. Film pojednával o úspěšných ženách s podobnými problémy, jako byly v románu (seriál jsem neviděl, tudíž ho nemohu hodnotit). Chvílemi jsem se nudil, jinak většina pasáží odpovídala současné skutečnosti, kdy se ženy chtějí vyrovnat mužům, ačkoliv všichni plujeme na jedné koleji životem.

Ulovit miliardáře (2009)

Četl jsem už několik M. Nezvalových věciček, které měly šmrnc, ale tahle adaptace!? Úplná pohroma. Nuda!!!!!! bez nápadu.

Commediasexi (2006)

Na jednu stranu film připomíná aférky politiků a multimilionářů (do soukromý jakéhokoliv člověka nikomu nic není, za to bych střílel, protože každý má právo na své soukromí a když ho nemá ani 24 hodin, tak jaký je k čemu takový život?) Nelíbila se mi postava velmi dobráckého kamaráda politika. Nikdy jsem neměl rád naivní až příliš dobrácké postavy bez nějaké kreativity (řidič), nejvíc se mi líbil kuchař, který dokázal svést manželku zalétavého politika. Jinak až na roli řidiče (v jeho situaci by se každý choval jinak) to bylo dobrý.

Skafandr a motýl (2007)

Asi jeden z nejlepších biografických filmů, který se filmařům v poslední době opravdu povedl. O člověku, který může mrkat pouze jedním okem, poněvadž je jeho celé tělo ochrnuté. Velmi zajímavé soukromé myšlenky, který díky vytrvalosti sester a lidí, kterým na něho záleželo, se dostaly na papír a ke zpracování úspěšného psychologického filmu.

Příšerky s.r.o. (2001)

Filmaři měli originální nápad předělat příšerky coby strašidla na pobavení a rozesmání dětí místo toho, aby je strašili... Snímek se mi líbil, hlavní myšlenka (jako u podobných filmů jako Zkáza Ecobanu nešla jinou cestou) vystihla podstatu animovaného filmu, dala mu určitou logiku. Příjemné pobavení.