13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Jak už jsem několikrát psal... na patos ve filmech seru! A ten koho naopak dráždí by se neměl dívat na žádnej film od Baye, protože ten se v tom přímo rochní. Black Hawk Down a jeho Mogadishu tenhle masakroidní film z Benghazí nepřekonal. Vytknul bych mu nevýraznou hudbu (u Baye celkem překvapení). Nevýrazné postavy, a chybějící hereckou hvězdu která by film aspoň trošku odtáhla/rozsvítila. A když tu žádná ta hvězda nebyla tak si v nočním Benghazí Bay přisvítil efekty. Už tak těžkou situaci se kterou se museli tamní vojáci vypořádat, musel neuvěřitelně komplikovat fakt, že v tom bordelu častokrát nevědeli na koho vlastně střílet. Jestli to jsou spojenci nebo nepřátelé. P.S - Prosím Majkla ať nám každý druhý rok servíruje zlomek, kde v čitateli bude dosaženo cokoliv nerobotického, a vše bude mít společnýho jmenovatele s názvem koulervoucí akce.

Sedm statečných (2016)

Absolutně nechápu proč má někdo potřebu točit remaky filmů které se v minulosti povedli na výbornou. Jasný je že novinka bude téměř vždy horší. Šel bych spíše opačnou cestou, a to natočit remaky filmů které zklamaly.

Dárek z lásky (2004)

Takto vypada nepovedenej pokus o to zkombinovat několik příběhů různých lidí ve vánočním čase. I když moc z těch vánoc ve filmu stejně neuvidíte. Akorát tak Paula Walkera asi dvakrát u vánočního stromečku.

Noc plná zázraků (2011)

Většinou když hledám nějaký nový vánoční film, narazím spíše na podprůměrné komedie. A proto je pro mě Noc plná zázraků takové zjevení, něco jako objevit sněhuláka uprostřed parného července. Čtyři hvězdy jsou hodně málo pro tenhle film nabitej vánoční atmosférou, písničkama a vtipem. A nehodlám brát v hodnocení ohled na tvrzení typu... Ale přeci jen Láska nebská to není. Poláci se vytáhli, krásný film, přál jsem si aby neskončil a ta atmosféra trvala donekonečna. Pět hvězd jak vyšitých! Zařazuju do svýho každoročního Christmas watch listu. P.S. - Všechny děti byly naprosto kouzelný.

Proč právě on? (2016)

Fotr/lotr se mi nikdy moc nelíbil. Ale tahle (možná někdo řekne kopírovací komedie) mi fakt sedla a nejen mě, celý kino umíralo smíchy se mnou. Vlastně už podle traileru bylo cítit že to bude jízda. James Franco se svým "Ohh Fuck Yeah" a Bryan Cranston, který je neustále víc a víc šokován snoubencem své dcery, vám způsobí bolest břicha. Nikoliv však špatným jídlem, nýbrž dají zabrat vaší bránici. Těšim se až si dám tenhle film znova, a s českym dabingem. Jsem zvědavej na předabování všech těch "Fucků".

Přežít Vánoce (2004)

Jako vánoční atmosféra tam je..písničky, sníh, světýlka atd. Ale příběhově a herecky je to fakt špatný.

Infiltrátor (2016)

Strašně rád jsem si připomněl Bryana Cranstona opět v drogovém byznysu. Tenhle tátá to prostě s bílým práškem umí. Žádnej BB to není, ale stejně stojí Infiltrátor ze nějakou tu hodinku pozornosti. A nemusím říkat že důvodem sledování je sám velký Bryan Cranston. P.S. - Škoda že závěrečná svatba neměla ještě daleko větší pompéznost, vyvrcholení filmu by si to zasloužilo.

Psanci a andělé (2016)

Připadalo mi to jako kdyby režisér sjížděl filmy od Tarantina, a taky si chtěl nějakou tu ukecanou westerničinu natočit.

Jako ty (2015)

Na Ostrov od Michaela Baye bych se mohl dívat pořád dokola, včetně krásné Scarlett a soundtracku. Tohle mi stačilo jednou a už nikdy více, příšerná nuda.