Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Rejža Soderberg v letech 2000-2001 zazářil a pak zhasnul. Náctiletí se vesele a radostně sjíždí, protože ceny fetu klesly a jeho kvalita stoupla. Cesta toho fetu až k nim je přitom docela složitý proces, dovozci, šéfové kartelů, pouliční dealeři. Policie a FBI i soudce se sice snaží, ale... A protože je ten film celkem dost hvězdně obsazen, aby to natáhlo lidi, je to až možná na škodu. Tyhle skoro 2 a půl hoďky se chvílemi dost vlečou a vlečou. Já to v kině neviděl, dostalo se to ke mě až po x letech v televízi a to už zase taková šleha není, i když vizuálně vypadá slušně a děj působí celkem uvěřitelně. Ale pořád taková Zjizvená tvář (1983) nebo Americký gangster (2007) jsou prostě mnohem mnohem lepší filmy. 70%

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Dobrý, za 3 frčky akorát. Není to pro každého, zároveň v tom nikdo nijak nevyniká. Čekal jsem trochu jiný konec, ale co už.

Den patriotů (2016)

Záchranáři a synchronizovaný tým FBI v akci a co dal? Tyhle filmy o skutečných událostech a amerických hrdinech začínají byt všechny tak nějak stejné.

Pepa (2018)

Tvl na tohle šel někdo do kina jo? Jako není to úplně blby do televize ale do kina? Navíc Suchosovi ta dramatičnost moc nejde. A ta rezavá holka je celkem ošklivá. Tak já myslím, ze jednou stačilo.

Ruská výprava s Guyem Martinem (2018) (seriál)

Ruská+Ruská+Ukrajinská výprava. Projet se závodním Kamazem, setkat se s Putinovým oblíbeným motorkářským gangem, dostat se do útrob černobylského reaktoru, podívat se na výroby AK-47 a do diamantového dolu, co je víc? Tohle je s přehledem na 4 frčky.

Nezvěstní v boji (1984)

Kupodivu Čak Notoris a jeho filmy šly většinou mimo mě, ale tento ne, tento utkvěl v paměti. Je tam ta scéna, jak se svým kropítkem vyskočí z vody a začne kropit kulkami. Zajímavé je, že to má v podstatě podobný námět jako o rok mladší Rambo II. O co je to horší jak Rambo II ? Zdejší slabé hodnocení mě vlastně nepřekvapuje, ta akce a pobíhání se stříkačkou je často dost prkenné, Čak byl tehdy jen jeden z mnoha béčkových herců a vojenská béčka v osmdesátkách celkem frčela. Za mě 70%

Ypsilonka se baví: O lásce (1978) (pořad)

Tvl vůbec jsem nevěděl, že tohle dílko někdy Ypsilonka udělala - ta Liberecká ještě v roce 1976. Třeba takový Jirka Vágus ještě ani neměl 30. A třeba takový Venca Helšus snad z Liberce odešel až na 2 sezony do Národního koncem osmdesátek... a s těmi jejich písničkami mě to ani moc nebaví, jednou stačilo.

Kdyby stěny mohly mluvit! (2011) (seriál)

1. díl obýváky nic moc, docela nuda snad krom plynových a následně elektrických lamp. 2. díl kópelky to už je výrazně lepší.

Časové pásmo bylo změněno