Lužifčák (2018) (pořad) odpad!

Nedá sa to ani len počúvať, nie to ešte pozerať. Jeden má nepríjemný hlas sám o sebe a druhý šušle. V podstate rovnaká tragédia ako celý slovenský stand-up.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Celý čas to pôsobí akoby to robil niekto s nejakou poruchou hyperaktivity. Sem tam sa nájde lepšia epizóda, ale inak to nesiaha takej Futurame ani po členky. Mimochodom ten Rickov dabing je aspoň mne vrcholne nepríjemný. Fakt by nemusel grgať po každom treťom slove ako retard.

Hardcore Henry (2015)

Hlavný hrdina nemý ako Gordon Freeman z Half life, počet mŕtvych ako v Call of Duty, brutalita vysoko prevyšujúca Soldier of fortune a hlavný záporák je psychopat tak trochu ako z Far Cry 4. Film je parádne krvavý a miestami aj príjemne vtipný, škoda občas nepríjemne roztrasenej kamery ale inak pecka.

Deadpool (2016)

Film od 18, ktorý ale skôr nadchne práve tých do 18. Každopádne na jedno pozretie fajn zábava, lietajúce údy super, občas vtipné a občas trápne. 3.5*

5 proti 5 (2007) (pořad)

Čo vás prvé napadne keď sa povie 5 proti 5? Mňa isto trápny Bičan s jeho retardovano infantilným humorom.

Stážista (2015)

Okej toto ja dopozerať nemienim. Presladené, priteplené, cool open space kancelárie, facebook, twitter, instagramy a iné pičoviny v jebnutom feministickom filme o strete dvoch generácii so šablonovitými postavami bez štipky humoru. Dobrý deduško večerníček zachraňuje mladú free cool in generáciu ktorej sen je robiť v obchode čo predáva čínske handry. Ten film je ako ženské časopisy kde retardované články vypĺňa všadeprítomná reklama, a tá reklama na jogurt má v tomto prípade kruté 2 hodiny.

Na návštěvě (2015)

Do popisu filmu treba pridať komédia. Kým prvú 3/4 filmu by to dajme tomu nevadilo, v závere už som sa už chytal za hlavu. Netreba dodávať že stačí 10 minút a viete predpovedať celú tú snaživo veľkolepú záverečnú pointu. A po veľkom finále príde scénka takmer ako z pošty pre teba, len či máme plakať alebo smiať sa už neviem.

V hlavě (2015)

Milý, dojemný ale aj vtipný animák ktorý je vyvážený takmer po každej stránke. Áno hrá dosť na city ale práve preto je taký dobrý aký je. Emočná bomba pre celú rodinu. 4,5*

Svět podle Evelyn (2015) (seriál) odpad!

Tá chudera je neznesiteľná aj v tých jej krátkych videách. Ale polhodinu sa pozerať a počúvať na tú trápnu a nesympatickú antikomičku? Toto koho napadlo? Jáj jojku, tak potom nič.

Spectre (2015)

Taký typický nadpriemer ktorý neoslní ale ani neurazí. Waltz nič moc, proti Bardemovi strašne slabučký a to celkovo ako postava ale aj herecky. A to je asi hlavná chyba pretože Bond je len taký dobrý ako hlavná záporná postava. Britský humor fajn zdvihol úroveň aj keď scéna so spievajúcim tučkom pri naháňačke bola ako z lacnej grotesky...3.5*