Příběh o princezně Kaguje (2013)

Velmi zajímavá animace. Příběh vystavěn ryze japonsky, běžného Evropana moc neosloví. Velmi dobrý poslední akt.

Zázračné kouzlo (2015)

Na to, že se má jednat o pohádku na námět dcer George Lucase, který film pro ně produkoval, je to překvapivě slušně napsané a slušně animované. Grafickou stránku obrovsky sráží textury, materiály, shadery a celkový přístup k renderování, které působí nesmírně zastarale.

Liga výjimečných (2003)

Bohatá výprava, mizerný příběh, scénář, režie. Dlouhé a nudné dialogy. Hezké pražské lokace zastupující Londýn.

Síla života (2014)

Trailer přinesl očekávání, film zklamání. Zajímavá zápletka, slabý scénář.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Velmi pomalé, na dlouhé stopáži se toho vcelku moc nestane. Krásná kamera, velmi dobrá úvodní scéna.

Most do země Terabithia (2007)

Průměrná režie. Levná výprava - je z toho spíš televizní film a ještě ne moc zábavný. Mluvit v souvislosti s efekty od Weta Digital je směšné, protože je ve filmu musíte hledat jako jehlu v kupce sena. Na dnešní dobu nenápaditý příběh s koncem vycucaným z prstu. Jediný klad je na 13-14 let dost neuvěřitelně dobrá AnnaSophia Robb.

Kouř (1990)

Nikdy jsem nebyl cílovka divadla Sklep i když k němu chovám respekt. Z tohodle na mě padla nepříjemná depka.

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Dnes již fádní příběh. Podivný casting. Hodně, ale hodně špatná režie. Slabší výprava, takže se není moc ani na co koukat. Mj režisér Gabor Csupo má za sebou fantastickou kariéru v animaci.

V hlavě (2015)

Technicky velmi pěkné, neurazí, malé děti animované s kouzelným citem, ale příběh ani film pro mne už tak kouzelný nebyl.