Divoká svině (1989)

Místy až legračně mizerná režie.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Singer se pomalu učí režírovat, ale moc slavné to nikdy nebude. Příjemné pokoukání, pěkná výprava, pár hezkých scén, překvapivě naprosto prázdné vyznění hlavní záporné postavy.

Gran Torino (2008)

Režijně, herecky (ačkoliv, musí Eastwood pořád mluvit jako Batman?), produkčně velmi dobré. Velmi dobrý příběh, byť poněkud simplifikovaný. Výborně vymyšlený konec, škoda, že až příliš podobný jinému, tématicky hodně podobnému filmu.

Lovec: Zimní válka (2016)

Příběh trochu přitažený za vlasy a nijak moc nápaditý. Odvíjí se neskutečně pomalu. Slušná výprava a efekty.

Policajt samurai (1991)

Neuvěřitelně amatérsky udělaný celovečerní akční film. Absence jakéhokoliv řemesla je tak očividná, až může být zábavná a celou dobu filmu se můžete řechtat na místech, kde se smát nemáte. Z tohoto důvodu pro mne mnohem lepší zábava než mnohé "komedie". Přesto s ohledem na amatérismus jen jedna *.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Snyder ("režie") a Affleck ("Batman") opět dokazují, že své profese nezvládají a nikdy zvládat nebudou. Hvězdička za komickou bitku v poušti, kdy každý nepřítel naskočí do pózy, ve které má schytat Batmanovu ránu a trpělivě vyčkává, než se do něj pan Affleck trefí :-D

Warcraft: První střet (2016)

Úžasná vizuální stránka. Televizní herecké výkony. Průměrná režie. Trapný scénář.

Bohové Egypta (2016)

Obrovská spousta vizuálních efektů různé kvality. Žádné nápady ať už příběhové nebo režijní/filmařské. Podprůměrná režie i vedení herců.

Husí kůže (2015)

Výborný trailer. Spousta zábavných CGI příšer. Žádné nápady.

Teorie tygra (2016)

Výrazně lepší, než jsem čekal. Na druhou stranu zdaleka ne tak propracované jako například Vratné lahve. Jak se říká: mezi slepými jednooký králem.