Bloodshot (2020)

Perfektní béčko pro kluky ze základní školy, protože je tam plno kůl scén a kůl triků a vůbec je to všechno kůl. Ale jinak to stálo za hovno. Kdo viděl trailer, viděl všechno podstatné. Hloupý scénář, hloupý konec, fyzika i logika se od tohohle filmu odrážejí jak pingpongový míček. A Vin Diesel je prostě herec, který herecky stačí tak akorát na to "I am Groot" a Riddicka. Na nic jiného nemá ani talent, ani schopného agenta, který by mu něco pořádného našel.

Banda (2019) (seriál)

Bylo to dobré, humor perfektní, napětí taky. Homolander asi nejděsivější záporák za poslední dekádu a celkově super seriál. Problém je ale v konceptu, díky kterému seriál jede celou dobu na půl plynu a nikdy se vlastně pořádně nerozjede. Ono blbě se píše scénář, kde se má postavit parta obyčejných gangsterů proti partě superhrdinů typu supermana a podobných. Kdyby to mělo jít do nějaké akce tak lidi nepřežijou ani pár sekund. Seriál s velkým potenciálem, kterému ale chybí něco jako kryptonit. EDIT 2. SÉRIE: Přišel kryptonit, přišla anti nazi agitka. Ač se seriál snaží táhnout vše v satirickém tónu jakože si ze všeho dělá prdel, tak je to prostě tam. Zábava větší než v první sérii...moderní tématika taky. EDIT 3. SÉRIE: Bomba!

Co děláme v temnotách (2019) (seriál)

A po filmu pokračujem dál. Reálie se posunuly do Staten Islandu, přehazujem herce na ještě větší úchyly a funguje to dál. Parádní odlehčovačka.

Králové zlodějů (2018)

Je dost blbé vidět, že jsem před rokem a čtvrt něco hodnotil a vůbec si to nepamatuju. Teď už můžu s klidem v duši prohlásit, že je to film, na který si za rok nevzpomenete. Až zpětně když procházím trailer a galerii tak mi dochází, že jsem to viděl a naprosto nic mi to nedalo. Hodnocení tedy souhlasí.

Zabiják proti své vůli (2019)

Tohle byla bomba. Vizuálně vymazlená, adrenalinem napíchaná videoherní onanie plná nadsázky, humoru a zábavy. Přímočaré, chytlavé, poctivé. Radcliffa moc nesleduju, ale od Harry Pottera je to už druhý jeho film (první je Swiss Army Man), který mě fakt bavil a vypadá to, že se mu ujeté projekty dost líbí a vlastně mu i sedí. Well...doufám, že si bude podobné věci vybírat i dál.

Rafťáci (2006)

Když on to prostě není žádný zázrak, jenom Snowboarďáci v jiných reáliích. Ale na tohle jsem se díval radši díky těm buchtám v plavkách. Přecejenom zimní bundy nejsou zrovna moc sexy, žejo.

1917 (2019)

Pojem one-shot-movie tady dostává úplně jiný rozměr. Pro někoho možná nudný válečný film, pro mě skvěle strávený večer. Sam Mendes a Roger Deakins dokázali z malé procházky udělat kulervoucí "komorní" drama, kde se díky způsobu vyprávění a natáčení cítíte skoro jakobyste tam s vojákem trpěli taky. Jde za tím vidět obrovské množství poctivé práce. A promyšlenost scén a množství detailů občas bere dech. Pravděpodobně to nebude film, který si budu opakovaně pouštět nebo na který budu dlouho vzpomínat, ale určitě jsem rád, že jsem ho viděl a 4* si bezpochyby zaslouží. Scény s přelétajícími světlicemi nad rozstříleným městem vizuálně 5*.

Párty Hárd (2019)

Hodně muziky za málo peněz. A ani to nepůsobí amatérsky. Po dlouhé době český film u kterého se necítím trapně, že jsem Čech. U kterého se nenudím, hodně se pobavím a neřeším, že mě nějaký herec sere. Je to sice jenom hodinová jednohubka, ale tolik nápadů a komedie pohromadě prostě za plný počet stojí. Kdo nemá v prdeli pravítko a nevadí mu občas nějaká nechutnost se pobaví. Korektnost tady nehledejte. Poctivý úlet a první český film, který dokáže konkurovat americkým prcičkám. Plus jde teda do větších extrémů. Film, který má koule, ikdyž v něm jde vlastně doslova o hovno! A strašně mě baví odpadové komentáře zdejších kulturních znalců a slušných lidí, které dokázal Řezník pohoršit tím, že jim ukázal, že na světě jsou i věci tvrdé, nehezké a že i soused, co je na všechny hodný, každý ho zná jako nejslušnějšího člověka na světě, může mít fetiš nebo záliby, které by jim nikdy nepřešly přes pajšl!!! Jen tak dál mistr Pohl, jen tak dál. Nastav pokrytcům zrcadlo společnosti!

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Debilní scénář, šílená režie s postiženým kameramanem (naprosto nepřehledné akční/závodní scény), na mě nefungující japonské štětky motající se kolem aut (s radostí tyto šikmooké smrady ponechám pedofilům), nevyvážený zvuk (musíte zesilovat abyste slyšeli dialogy a pak vám uši rozerve přepálená hudba nebo akce) a asi nejdebilnější hlavní herec za hodně dlouhou dobu. Charismus neviděl ani z rychlíku a hraní ve stylu "jeden výraz stačí" taky ne. Jeho "záporácký protějšek" je zas nagelovaný šikmooký debil s dvěma výrazama za celý film(debilní namachrovaný úsměv, nasraný pohled). Opravdu jsem nefandil ani jednomu z nich, spíš jsem doufal, že oba dostanou solidně po držce nebo že film už skončí. Pokud je vám víc než 15 nebo nejste blázni do podobných závodů nebo aut, tak se tomuhle s velkým obloukem vyhněte.