Frozen (2010)

Let it goooo! I did. Až teď jsem si na CSFD všiml, že jsem kdysi viděl tenhle film. Po těch letech si ho až tak nevybavím do úplných detailů, ale pamatuju si, že jsem z něj byl fest odvařený.

Ledové království II (2019)

Poté, co si pomatená Whoopi Zlatohrad stěžovala, že ve Frozen není dost černochů, zde máme FULL MULTIKULTI pokračování. Niggers everywhere. Thank you Disney. Když to tak vezmu, tak je Elsa celkem drsná otrokářka, když tam za 6 let zvládla navozit tolik afričanů. A nebo má Merkelová naopak solidní konkurenci ve vítání inženýrů a doktorů. Jinak co se týče filmu tak je to teda asi nejpředvídatelnější film za posledních nevím kolik měsíců a obecně mi to přišlo spíš jako komerční pokračování a pozlacené hovno. Ale zase na druhou stranu Elsa je v novém outfitu ještě šukéznější než předtím a už vidím jak japonští a jiní pedofilní nerdi zaplaví internet dalším Frozen pornem.

Jumanji: Další level (2019)

Pořád zábavná videoherní blbina na kterou se dobře dívá a u které je poměr "délka filmu/doba za kterou na něj zapomenu" velmi vyrovnaný. Dvojka mi přijde hodně roztříštěná, málo napínavá a strašně moc trpí kvůli zapřáhnutým důchodcům. První půlhodinu je to vtipné, pak už to ale spíš jen otravuje. Bavil jsem se, ale prostě to nebylo ono. A strašně mi lezla na nervy jakási transka Awkwafina, ať využije svůj dvojitý titul z "women's studies and journalism" a jde si natáčet rozhovory s kundama a bojovat za práva vagín, ale ve filmech už ji vidět nechci.

Le Mans '66 (2019)

Už dlouho jsem neviděl film o kterém bych už 15 minut před koncem řekl, že pod pět nepůjdu. Absolutně nemám co bych zkritizoval, hodnocení je naprosto zasloužené. Nikdy bych nečekal, že mě takhle nadchne závodní film, ale budiž, stalo se. A nemálo se na tom podílí i Christian Bale, který si celý film hladce ukradl pro sebe. Golden Globe mu 100% patří.

Králíček Jojo (2019)

Natočit to o čemkoliv jiném, než o prohrané straně, byl by film nechutně propagandistický. Takto je to obdivované dílo chytající cenu za cenou. Waititi má parádní humor, to mu nejde upřít. Dávám poctivé 4 už jen za to, že si dokáže dělat prdel z toho, z čeho bylo zakázáno dělat si prdel i Maximu (časopis). Herci super, hlavně Rockwell. Všechno super, ale přecejenom ne všechno je tak sluníčkově jednostranné jak film ukazuje.

Brittany Runs a Marathon (2019)

Not great, not terrible. Myšlenka je dobrá a některým podobně zoufalým může otevřít oči.

Zaklínač (2019) (seriál)

Špatné, špatné, špatné multikulturní zprznění slovanské předlohy Netflixem. Nic než blackwashing, do role se nehodící herci, špatné CGI, stupidní scénář a zmatené vyprávění. Takže vlastně Netflix nijak nepřekvapil. Na třetí sérii už nejsem nijak zvědavý.

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Uvolněná pohodovka nesoucí se na naprosto stejné vlně jako jednička. Ještě teda navíc doplněná skvělou a brutálně šukatelnou Zoey Deutch. Nic víc jsem od dvojky nečekal a užil jsem si to stejně jako jedničku. Za mě paráda. A nečekal jsem, že se jim tam povede nějak dobře znovu nacpat Billa Murraye, ale stalo se.

6 underground: Tajné operace (2019)

Michael Bay už si dohrál s autíčky, tak zase začal točit i jinou řežbu. A zase do toho rve prachy a dělá z toho barevné zpomalované ohňostrojové omalovánky a užívá si to jak malé děcko. S pár pivy po ruce a nulovým očekáváním se z toho dá udělat docela solidní akční večer. Silně koukatelná a vcelku zábavná akční popcornovka. Takže vlastně plní svůj účel.

Růžový panter 2 (2009) odpad!

O nic lepší než jednička. Pokračování festivalu trapnosti a přehnanosti. S původními Pantery, kteří ze sebe nemuseli dělat naprosté kašpary, aby rozesmáli, to nemá nic společného. Zábava pro první tři ročníky základní školy.