Přichází království nebeské (2001)

V tejto komédii je veľa trápnych vtipov a postavičiek a veľa známych černošských hviezd. Ale film sa nevidaril a je dosť nudný. Niektoré vtipy sú hrubozrnné a príliš sa sem nehodia. Herci sú známi ale príliš zaujímaví niesu. Najlepší sú LL Cool J a Whoopi Goldbergová ktorý si mohli vybrať lepší scenár. Hlavne takej herečky ako je Whoopi je tu škoda.

Frank McKlusky (2002)

Dalšia nevidarená a dosť nevtipná komédia.

Rivalové (1996)

Niektoré komédie Adama sandlera mi pripadajú celkom vtipné. V tejto je však strašne málo vtipných scén a je tu plno bizardných postavičiek, ktoré neviem akyý mali význam. Nabudúce to možno bude lepšie.

Krvavý měsíc (1997)

Očakával som že tento snímok bude oveľa horší. Akcia je dosť dynamická a je jej aj dosť. Prekvapilo ma že je skôr v hongkongskom štýle ako v americkom, čo bude asi režisérom ktorý je očividne ázijčan. Ale je to aj tak len dobre natočené béčko.

Nežádej svůj poslední tanec (2001)

Hip hop, romantika, tanec, dráma a láska, o tom je tento film a prekvapujúco to fumguje. Musím povedať že tento snímok je vydarený, Julia Stilesová a Sean Patrick Thomas sú takisto výborný. Hlavným kladom je že nevznikla tínedžerská komédia, ale seriuozna romantická dráma, ktorá nikdy nenudí a nemá daľeko od 4 hviezdičiek

Ideální manžel (1999)

Priemerný, niekedy trošku nudný a niekedy celkom zábavný snímok. Ne viem ako sa sem podarilo dostať toľko hviezd. ale bez nich by to bolo oveľa slabšie a ak stojí za pozretie tak hlavne vˇdaka znamym menám.

xXx (2002)

Vydfarený akčný film so skvelým Vinom Dieselom. Samuel L. Jackson dokáže byť zaujímavý aj na menšej ploche, zbadal som aj malé úlohy Marka Vašuta a Dannyho Treja. Niekedy mohol byť film trošku lepšie zostrihaný a preto je niekedy zmätený, ale aj tak je to celkom dobrá zábava.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Bláznivá parodia známej trojice Zucker-Abrahams-Zucker, ktorá nedosahuje kvalitami na Horúce strely, Bláznivé strely ani na parodiu Prísne tajné (1984). Naopak, niekedy je celkom nevtipná, ale aj nudná. No je tu aj niekoľko skutočne vynikajúcich vtipov.

Poldové a zloději (1994)

Komédia z čias ke´d bol ešťe Chevy Chase veľká hviezda. Táto komédia je ale iba priemerná rofňdinná zábava., niekedy trošku nudná a niekedy celkom zábavná. Aj tých vtipov nieje príliš veľa a príbeh je tuctový. Chevy Chase je priemerný. Robert Davi predvádza nezaujímavého záporáka a Jack Palance si v ani takto priemernom filme nemohol znížiť svoj vysoký kredit. Slabšie 3 hviezdičky.

Znovu po smrti (1991)

Nudný triler ktorý namiesto napätia vyvoláva smiech. Príbeh je ale originálny, aj keď trošku zvláštny a aj preto je výsledok slabučký. Ani herci niesú príliš zaujímavý až na Dereka Jacobiho. Ale inak je to iba n uda, s neživotnými postavami, slabím scenárom a trápnym pokusom o napínavé finále.