Tanguy (2001)

Tento film je parádna čierna komédia, ako sa rodičia pokúšajú odstrániť zo sveta svojho syna. Andreé Dussollier a Sabine Azémaová sú rodičia a sú vynikajúci. No nie vždy je film na rovnakej úrovni a hlavne zo začiatku sa trošku pomalšie rozbieha. Ale je to originálna a príjemná francúzska komédia.

Z nuly hrdinou (2002)

V tomto filme je plno trápnych a nudných vtipov a len málo naozaj vtipných. čo višlo tvorcom je zaujímavé zloženie otec- syn- Dj Qualls a Lyle Lovett. Ale ináč je to dosť nevydarená komédia, ktorá nieje ani originálna ani vtipná.

Dech života (1987)

Trošku neživotné a nudné. Toto nieje Connery, Moore ani Brosnan, toto nieje klasická bondovka. Timothy Dalton sklamal, akcia je slabučká, Jon Don Baker-hlavný záporák je zatial najhorší zloduch. John Barry- asi najhoršia hudba k bondovke. Z tohto filmu ma vlastne nezaujal nikto až na vždy skvelého Desmonda Llewelyna. Jednoznačne každý zbadá že to nedolo natáčané v bratislave. Dych života je skôr americký ako britský a pre nezasvätených je tak za 2 hviezdičky.

Musíme si pomáhat (2000)

Vydarené ale na 5 hviezdičiek to nieje. Herci sú vynikajúci, hlavne Bolek Polívka, Anna šišková, Jaroslav Dušek, Csongor Kassai a Martin Huba. Napriek tomu som sa občas trošku nudil ale záver je fantastický. Aj kedˇ Bolek Polívka je môj naj-český herec na 5 hviezdičiek to nieje.

Tina Turner (1993)

Vydarený snímok ktorého základom sú herecké výkony Angely Bassettovej a Laurenca Fishburna. Kladom filmu sú aj piesne, hudobné vystúpenia sú fakt vynikajúce.Snímok je naozaj vydarený a právom boli obaja herecký predstavitelia nominovaní na Oscara.

Zájezd (1998)

Obsah vypadá zaujímavo. Film ma však celkom nudil. Niekedy to vypadá na drámu a niekedy tvorcovia používajú dosť čierny humor. Postavy sú väčšinou málovravné, čo býva v japonských filmoch dosť často ale tentoraz to nevychádza. Myslel som že to bude zaujímavý snímok ale je to len zvláštne a dosť nudné.

Buster (1988)

Priemernučké ale celkom príjemné. Film je niekedy nudný, niekedy celkom zábavný ale to je asi všetko. Phil Collins nieje príliš zaujímavý. Ale nenáročná komédia alebo životopisný snímok o jednom podvodníkovi sa môže niekedy celkom hodiť.

Živě z Bagdádu (2002) (TV film)

Zaujímavý snímok ktorý je dokonale autentický a má zaujímavých hercov. Niekedy je však príliš politický čo mi trochu vadilo. Michael Keaton a Helena Bonham Carterová sú výborný, tak ako vedľajší Bruce McGill, Robert Wisdom a David Suchet. živo z bagdádu sa určiťe vydarilo, aj kedˇ mohlo byť ešťe trochu lepšie. Dávam kvalitné 3 hviezdičky, ktoré nemajú daleko z 4 hviezdičkám.

Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera (1999)

Na začiatok poviem že tento snímok je 100 percentné béčko. O hercov nejde, niesú príliš zaujímavý. Prvých 60 minút je dosť nudných až na úvodnú vydarenú akčnú scénu. Ale potom začne dosť adrenalínová jazda. Zmes čiernej komédie a krvavého hororu je celkom zábavná. Ale ako som povedal je to béčko a krátko po skončení filmu som si z neho už nepametal skoro nič.

Benjamins (2002)

Prvých 15 minút je skvelá zábava s výbornou akciou. Proste nieje to to čo si predstavíte kedˇ sa povie film s Icem Cubem a Mikem Eppsem. Nasledujúcu hodinu sa však hlavní predstavitelia snažia o humor, ktorý je však dosť nudný iba niekedy zaznie niečo fakt vtipné. Ale posledná polhodina je znovu výborná. Keby bolo vo filme viac adrenalínu a akcie mohol byť výsledok ešťe lepší.