Gladiátor (1992)

Dosť tu tento film podcenujete. Samozrejme nieje to žiadny skvelý akčný film, ale aj tak som sa nenudil. James Marshall je dosť nezaujímavý, oveľa lepší sú Cuba Gooding Jr., ktorý už vtedy ukázal že má na viac, a skvelý záporák Brian Dennehy. Existuje oveľa viac horších akčných filmov ako je tento. Gladiátor je proste nenáročná zábava, za trochu slabšie 3 hviezdičky.

Python (2000) (TV film)

Hlavnou chybou filmu je rozhodne rozpočet, pretože ten had vypadá ako z počítačovej hry. Niektoré vedľajšie postavy nevedia vôbec hrať. Ale dá sa na to celkom pozerať aj kedˇ je to béčko.Jasne najlepší sú Casper Van Dien a Robert Englund, aj kedˇ ich postavy sú iba vedľajšie. Ale v horore o hercov príliš nejde. Tento je za 2 hviezdičky, ale rozhodne to nieje katastrofa.

Didier (1997)

Niekedy dosť nevtipná a niekedy dosť zábavná nenáročná komédia. Ale pri niektorých scénach sa ani nedozvieme prečo sa tak vlastne stali a posledných 20 minút je extrémne trápnych a nevtipných, čiže výsledok je len za 2 hviezdičky.

Nebezpečná partie (2001)

Tento snímok je nudný a je v nom strašne málo akcie a napätia. Prečo tu hrá taký herec ako je Jeff Bridges, ked skoro celý film leží v aute a je spútaný- to neviem. Niekedy ma snímok dosť zaskočil niekoľkými zvratmi, napríkld že žiadny Ermey nieje zaký ako sa zdá ale väčšinou som sa iba dosť nudil.

Volpone (2003) (TV film)

Keby tu nehral Gérard Depardieu bolo by to asi dosť nudné, ale hrá tu a preto je táto nenáročná komédia ktorá je menšia ako sa zdá, dosť komická a je skôr nenáročná ako historická. čiže je t o pohodové a celkom príjemné.

Česká spojka (2002)

Priemerná nenáročná akčná komédia, ktorá je celkom zábavná a nenudil som sa pri nej , ale nieje v nej zase až toľko akcie. Chris Rock je niekedy až príliš ukecaný a Anthony Hopkins si mohol vybrať lepší scenár. Snímok nenudí ale mohol byť ešťe o dosť lepší.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Prekvapilo ma dosť humoru, ktorý priniesol jednoznačne oživenie popri skvelých hereckých výkonoch Gwineth Paltrovovej, Geoffryho Rusha, Josepha Fiennesa a Bena Afflecka no taktiež Judi Denchovej ktorá je vynikajúca aj ked je tu asi iba 5 minút. Sviežy, zábavný a hlavne dynamický kostímový snímok.

Tretí šarkan (1985)

Zaujímavá a prekvapujúco originálna slovenská scifi. Skôr desivá ako príjemná. Najväčšou kvalitou je scenár a aj napriek trošku amatérskym hereckým výkonom je určite za 4 hviezdičky.

Jason X (2001)

Podľa mna je Jason X absolútne nevydarený. Zopár vedľajších postáv nevie vôbec hrať a sami ich budete chcieť počas filmu zabiť. A prečo sa to odohráva v budúcnosti- trošku mi to púripomínalo Votrelcov. Najhorší je príšerný záver. Je tu síce zopár zaujímavých vrážd, ale aj dosť veľa humoru ktorý sa sem ani príliš nehodí. Dosť krvavé, ale nudné a hlavne béčkové.

Pollock (2000)

Najsilnejšou časťou tohto filmu sú herecké výkony Eda Harrisa, Marcii Gay Hardenovej a Amy Madiganovej. Ale film zaujme predovšetkým milovníkov výtvarného umenia, pre ostatných bude len niekedy celkom zaujímavý,. niekedy celkom nudný ale hlavne len mierne nadpriemerný životopisný snímok. No Ed Harris je skutočne vynikajúci a stojí za pozornosť.